Bądź nowoczesny – działaj w grupie

Bądź nowoczesny – działaj w Grupie Dekarskiej
Bądź nowoczesny – działaj w Grupie Dekarskiej 

Grupa Dekarska to ogólnopolska sieć hurtowni pokryć dachowych, która zrzesza firmy traktujące swoją pracę w szczególny sposób. Utożsamiamy się z tym, co robimy. Zapewniamy dostęp do najlepszych produktów i najatrakcyjniejszych cen. Jednocześnie stawiamy na rozwój w oparciu o nowoczesne działanie. Prowadząc własną firmę często zadajemy sobie pytanie: co jest potrzebne, żeby ona dobrze działała i stale się rozwijała?

Niezależnie od dziedziny, w jakiej prowadzimy biznes, powody do posiadania nowoczesnej firmy są takie same:

  • zarobienie większej ilości pieniędzy (większa marża, mniejsze koszty);
  • zdobycie nowych klientów;
  • właściwe gospodarowanie czasem;
  • ograniczenie ilości problemów i stresu.
Bądź nowoczesny – działaj w Grupie Dekarskiej

Elementów składających się na nowoczesny biznes jest wiele. Zanim jednak spróbujemy wymienić przynajmniej część z nich, warto zwrócić uwagę, że praca powinna sprawiać nam przyjemność. Jest to możliwe pod warunkiem, że będziemy funkcjonowali w zgodzie ze sobą. Każdy z nas jest inny. W oparciu o to dobrze jest opracować swoją własną, dopasowaną do siebie drogę. Warto pomyśleć nie tylko o tym, co jest tu i teraz. Bardzo ważne okazuje się być działanie zgodnie z założonym planem. Postęp, stały rozwój i wychodzenie poza stereotypy sprawią, że nasza firma sprosta konkurencji. Musimy stale myśleć jak być lepszym, sprawniejszym i nie chodzi wcale tylko o to, aby być lepszym od innych, ale jak być lepszym w ogóle. Wypracowane przez Grupę Dekarską narzędzia do prowadzenia firmy dają pewność, że patrzymy w przyszłość z optymizmem niezależnie od prognoz gospodarczych i zawirowań wynikających z nieprzewidywalności pewnych zdarzeń, takich jak choćby pandemia wirusa COVID-19, która nieoczekiwanie zmieniła życie ludzi na całym świecie. Branża budowlana poradziła sobie z tym problemem. Wnioski jednak nasuwają się same. Prowadząc własny biznes musimy być przygotowani na nieoczekiwane trudności i jak najlepiej zabezpieczeni przed takimi sytuacjami. Kluczem do tego jest nowoczesne działanie, prowadzenie firmy na miarę XXI wieku.

Bądź nowoczesny – działaj w Grupie Dekarskiej

Poświęcając czas na inne działania, niż wykonanie podstawowych czynności utrzymujących nasze firmy, tylko pozornie tracimy pieniądze. Zyskujemy jednak coś niepowtarzalnego – inwestujemy w swoją przyszłość, a właśnie myślenie o przyszłości jest najważniejsze.
W dzisiejszych czasach niezależnie od dziedziny działalności bardzo ważne jest stworzenie silnej marki. Jest to jedyna skuteczna droga do sukcesu zawodowego. Wiedza, umiejętności i kompetencje – są bardzo istotne, ale równie konieczna jest autopromocja. Marka musi być autentyczna, spójna osobowościowo i wiarygodna.
Oczywiście wydaje się, że mówimy o ogólnie znanych zagadnieniach, ale czy jesteśmy ich świadomi i pamiętamy o tych wszystkich nawet najdrobniejszych elementach? Wszyscy wiemy o tym, że musimy być dobrymi fachowcami. Powinniśmy mieć umiejętności zawodowe i biegłą znajomość nowych technologii. Nowoczesna firma to również social media – Facebook, Twitter, Instagram oraz aktywny udział na fanpage’ach. Ważne jest obserwowanie stron tematycznych związanych z wykonywaną pracą. Warto stawać się częścią społeczności branżowej. Pomocne w tym są organizacje branżowe takie jak Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Nieodzowne jest wymienianie spostrzeżeń i poglądów oraz podpatrywanie innych (w sensie pozytywnym).

Nowoczesny biznes to wyróżniający się produkt, monitorowanie aktualnych trendów i analiza rynku. Każdy z nas ma swoje przemyślenia i umiejętności. Warto wymieniać się doświadczeniami. Powinniśmy poruszać tematy, które ułatwią nam pracę i życie. Musimy się rozwijać. Podnosić swoje umiejętności z zakresu marketingu, rozmów z klientem i negocjacji.
Wszystkie te umiejętności pozwolą nam wygodniej żyć i pracować, być odpornym na stres oraz lepiej zorganizować swoje życie zawodowe.

Bądź nowoczesny – działaj w Grupie Dekarskiej

Działanie i współpraca w ramach Grupy Dekarskiej, zrzeszającej firmy z wieloletnią tradycją, to więcej możliwości i szybszy rozwój każdego z udziałowców. Wypracowane przez nas standardy wprowadzamy do każdej firmy członkowskiej. Dzięki takiemu działaniu oszczędzamy dużo czasu. To zaś pozwala na realizację pasji i marzeń. Daje więcej możliwości dbania o nasze rodziny i nas samych.

Zapraszamy do współpracy!


Data utworzenia: 02.08.2021


Komentarze

  • Damian napisał(a):

    przyłączenie się do grupy i współpraca może przynieść wszystkim korzyści pod różnymi względami. niektórzy lubią pracować sami, a niektórzy tylko w grupie. dzięki współpracy można mieć dostęp do nowych technologii, narzędzi, produktów oraz nowych klientów i znajomych z branży.

  • kos napisał(a):

    Grupą można o wiele więcej zdziałać na rzecz dekarzy i tylko trzeba do tego uczciwych fachowców aby grupa działała dla dobra społeczności.Działanie i wsparcie w ramach grupy pozwala na uporanie się z problemami o wiele szybciej.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły