Na rynku

Basta Hurt na targach BUDMA w Poznaniu

W dniach 04-07.02.2020, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA –  jedno z najważniejszych wydarzeń w branży, na które co roku przybywa setki wystawców i odwiedzających z całego świata. Można tu spotkać producentów, dystrybutorów, inwestorów, handlowców oraz pasjonatów. Jest to idealne miejsce do nawiązania kontaktów biznesowych oraz doskonała możliwość do zapoznania się z najnowszymi technologiami w branży, nowinkami oraz produktami – również nowościami na rynku narzędzi ręcznych.

Basta Hurt to firma reprezentująca tę ostatnią kategorię – jest to internetowa hurtownia narzędzi ręcznych z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. Ich specjalnością jest profesjonalna obsługa sklepów, przedsiębiorstw handlowych oraz hurtowni. Na BUDMIE występowali jako oficjalny przedstawiciel znanych marek – Picard, Halder, Parat, Tajima, MPS oraz Eagle Kreativ Expert. Na ich portalu internetowym bastahurt.pl, poza szerokim asortymentem narzędzi ręcznych i akcesoriów, znajdziemy również wiele organizowanych przez nich promocji i wyjątkowych ofert specjalnych.

Basta Hurt - Budma 2020 (2)

Stoisko Basta Hurt, jak co roku, cieszyło się bardzo dużą popularnością. Było chętnie odwiedzane nie tylko przez handlowców i inwestorów, ale również klientów końcowych, którzy mogli tu znaleźć profesjonalne doradztwo wyszkolonych pracowników oraz możliwość wypróbowania i zakupienia wysokiej jakości narzędzi ręcznych. Firma Basta Hurt dostarczyła również, sponsorowane przez markę Picard, nagrody dla zwycięzców Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy. Są to cyklicznie organizowane, trwające dwa dni zawody dla wszystkich fachowców do 26. roku życia. W tym roku była to jubileuszowa 10. edycja Mistrzostw. Najlepsi, wśród innych nagród, znaleźli profesjonalne młotki ciesielsko-dekarskie marki Picard.

Basta Hurt - Budma 2020 (3)
Basta Hurt - Budma 2020 (4)

Basta Hurt już od wielu lat regularnie wystawia się na targach BUDMA, zawsze ciesząc się dużą popularnością. Z pewnością spotkamy ich w Poznaniu również w przyszłym roku. Do zobaczenia!

Basta Hurt - Budma 2020 (5)
Basta Hurt - Budma 2020 (6)
4.9/5 - (45 votes)

Data publikacji: 27 lutego, 2020

Autor:

4.9/5 - (45 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kos
    piątek, 28 lutego, 2020

    Tylko bardzo dobrze prosperujące firmy są zapraszane aby móc zaprezentować się na targach poznańskich.Basta Hurt jest jesdną z najlepszych frm w branży budowlanej,a jej stoisko cieszy się dużym zainteresowanie i oby w przyszłych latach też tak było.

  2. Krzysztof
    piątek, 28 lutego, 2020

    lepiej obejrzeć, dotknąć, wypróbować na żywo takie narzędzia. bezpośredni kontakt z dystrybutorem na targach to świetna okazja na poznanie opcji, możliwości tych narzędzi. czasami można wynegocjować jakieś zniżki, promocje na takich targach.

Podobne artykuły