Na rynku

Blachy Pruszyński na Targach BUDMA 2022 z dwoma medalami

Niestety, skomplikowana sytuacja epidemiologiczna doprowadziła do odwołania wielu wydarzeń, w tym także szkoleń, pikników czy targów, tak jak miało to miejsce w przypadku zeszłorocznych targów budowlanych BUDMA w Poznaniu. Pomimo dwuletniej przerwy, ten czas okazał się owocny w nowe rozwiązania budowlane.

Oto kwadratowe rynny NIAGARA, które powstały w innowacyjny sposób. Teraz, gdy zbliżają się targi, mamy przyjemność zaprezentować rynny NIAGARA w nowej, jeszcze lepszej odsłonie. Cieszymy się, że zostały one wyróżnione Złotym Medalem BUDMA 2022.

Ten nowoczesny produkt łączy w sobie precyzję i elegancję. W dzisiejszych czasach trendy w budownictwie skupiają się na prostych, nowoczesnych konstrukcjach. Coraz większa liczba inwestorów preferuje minimalistyczny styl. System rynnowy Pruszyński z Grupy Pruszyński dopasował swoją ofertę do oczekiwań klientów, oferując nowoczesny kształt rynien, który doskonale uzupełnia modernistyczne budynki. Produkt ten został stworzony z myślą o estetyce, funkcjonalności oraz wytrzymałości. Rynny kwadratowe Niagara wyróżnia jedna uniwersalna maskownica, która idealnie pasuje do systemu rynnowego niezależnie od sposobu montażu – na gzymsie lub podbitce dachu. Złączki są specjalnie mocowane po umiejscowieniu rynien na hakach, dzięki czemu unika się niewygodnego manewrowania długimi rynnami. W ofercie dostępne są różne rodzaje haków z klamrą od spodu, co ułatwia i zabezpiecza montaż maskownicy. Kwadratowy system odwadniania Niagara może być montowany w czterech systemach: okapowym, bezokapowym, gzymsowym i ukrytym. Rynny Niagara wykonane są ze stali pokrytej zabezpieczającą powłoką poliuretanową, a dostępne są w dwóch kolorach: czarnym (RAL 9005) i antracytowym (RAL 7016).

Kurtyna dymowa T35KD
Kurtyna dymowa T35KD

Firma Blachy Pruszyński oferuje kurtynę dymową T35KD, która jest wykonana z blachy trapezowej o specjalnej funkcji zabezpieczającej. Kurtyny dymowe służą do kontrolowania rozprzestrzeniania się pożaru wewnątrz obiektu budowlanego, tworząc barierę, która zatrzymuje dym i gazy o temperaturze powyżej 600°C. Są one szczególnie przydatne w dużych pomieszczeniach, takich jak hale przemysłowe, magazyny, centra handlowe itp. Kurtyny dymowe T35KD są stałym elementem systemu oddymiania grawitacyjnego i produkowane są z blachy trapezowej ze stali S250GD o grubości 0,6 mm. Blachy są pokryte organiczną powłoką poliestrową (SP) o maksymalnej grubości 35 μm z obu stron. Wysokość kurtyny wynosi 300 cm.

Podstawowe parametry kurtyn dymowych T35KD zgodnie z PN EN 12101-1

  • Typ kurtyny – SSB
  • Odporność ogniowa – DHA138
  • Maksymalna przepuszczalność kurtyny – 2 5m3/hm2
  • Maksymalna wielkość szczeliny – 20 mm
5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 20 lipca, 2023

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły