Na rynku

Blachy Pruszyński z tytułem Budowlana Marka Roku 2019

Z radością informujemy , że firma Blachy Pruszyński otrzymała 3 nagrody Złoty Champion Roku w kategorii Lekkie Pokrycia Dachowe, Złota Budowlana Marka Roku za blachę modułową i lekkie pokrycia dachowe.

Centrum Badań i Analiz Rynku w czerwcu ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2019, który klasyfikuje materiały budowlane produkowane w Polsce. Firma Blachy Pruszyński otrzymała aż 3 nagrody: Złoty Champion Roku w kategorii Lekkie Pokrycia Dachowe, Złota Budowlana Marka Roku za blachę modułową i lekkie pokrycia dachowe. Taki projekt badawczy to doskonały wyznacznik jakości dla producenta, ponieważ opiera się on na opiniach wykonawców. To ich zdanie o marce liczy się najbardziej – gdy fachowiec jest zadowolony z produktu to z chęcią poleci go swojemu klientowi. To już kolejny raz, kiedy tak ważne wyróżnienie trafiło do firmy Blachy Pruszyński. Dziękujemy za okazane nam zaufanie!

www.pruszynski.com.pl

4.9/5 - (49 votes)

Data publikacji: 27 czerwca, 2019

Autor:

4.9/5 - (49 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kosa
    sobota, 29 czerwca, 2019

    Można tylko pogratulować tak dobrze działającej firmie,która rozwija się dla dobra klienta.Zdobycie tak znamienitch nagród jest nagrodą za wysiłek wszystkich pracowników tej świetnej firmy,Ja osobiście bardzo sobie cenię wyroby firmy Prószyński i jeszcze się nie zawiodłem na tej firmie.Warto korzystać z dobrej jakości produktów,które wprowadza na rynek ta firma.

  2. rafal8647
    czwartek, 8 sierpnia, 2019

    dobre produkty marki pruszyński , ceniona firma na rynku polskim. bardzo dobre i wytrzymaełe . super marka.produkty.

Podobne artykuły