Na rynku

Budowlana Marka Roku – Florian wyróżniony za blachodachówki modułowe

7 czerwca ASM Research Solutions Strategy ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2022. Wyróżnienie w kategorii Blachówka Modułowa otrzymała firma Florian Centrum.

Ranking Budowlana Marka Roku sporządzany jest od 2004 roku, na podstawie badań przeprowadzonych wśród kilku tysięcy polskich firm wykonawczych. To właśnie stanowi o wyjątkowości przyznanych wyróżnień – decyduje o nich nie jury, ale przedstawiciele branży, którzy w sposób spontaniczny wskazują firmy i osoby warte docenienia.

– Nie ma w Polsce innego konkursu w branży budowlanej opierającego się na spontanicznych wskazaniach Wykonawców z całej Polski, którym nie podpowiadamy listy marek do wyboru – wyjaśnia Małgorzata Walczak-Gomuła, prezes zarządu ASM, organizatora rankingu. – Dzięki temu wyniki są w pełni obiektywne i przedstawiają rzetelnie pozycje poszczególnych marek – dodaje.
Firmy klasyfikowane są w kilkudziesięciu kategoriach. Na początku czerwca nadarzyła się okazja, by po raz 18. docenić najlepsze firmy działające w branży. Tym razem uroczysta gala przygotowana została w hotelu Windsor w Jachrance. W tej eleganckiej oprawie przyznane zostały nagrody w poszczególnych kategoriach oraz nagrody indywidualne.
Jedną z wyróżnionych okazała się firma Florian Centrum. Docenione zostały produkowane przez nią blachodachówki modułowe.
– Ranking cały czas jest platformą komunikacji między producentami, wykonawcami a inwestorami. Zawsze też Laureaci otrzymują raport rynkowy ze swojej kategorii. Jednak sama klasyfikacja jest bardzo dynamiczna, gdyż pozycje poszczególnych marek różnią się w poszczególnych latach – wyjaśnia Joanna Florczak-Czujwid, Dyrektorka Rankingu.

Blchodachówki modułowe Florian Finezja, Nel, Tamara

Blachodachówki modułowe firmy Florian Centrum powlekane są wysokiej jakości powłokami poliuretanowymi, którym zawdzięczają doskonałą ochronę przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Wykonawcy cenią sobie w nich łatwość montażu, a także bezproblemowy transport na miejsce realizacji inwestycji. Wyróżnione blachodachówki to lekkie moduły, które układa się na dachu w sposób niemal intuicyjny. Uwagę zwraca także ich wykonanie – wyprodukowane na bazie doskonałej jakości stali nierdzewnej mają proste wykończenia lub ozdobne przetłoczenia. Mimo upływu lat zachowują swoją estetykę.

– Materiały budowlane to branża, w której regularnie wprowadzane są nowe, innowacyjne produkty. Rynek wymaga stałego monitorowania, pojawiają się nowi gracze rynkowi – mówi Joanna Florczak-Czujwid. Florian Centrum w odpowiedzi na to zapewnia, że w czasach niezwykle konkurencyjnego rynku, produkty i usługi firmy będą nadal rozwijane, a o ich jakości będą mogli zaświadczyć fachowcy i inwestorzy.

Więcej informacji na temat produktów Florian Centrum znajdziecie na stronie www.floriancentrum.com.pl


Data publikacji: 30 września, 2022

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły