Nasza pasja: Twój dach nad głową!
Takie motto przyświeca firmie dekarsko-ciesielskiej Krystiana Augustyna. Do tego warto dodać jeszcze realizowanie pasji za pomocą najnowocześniejszego sprzętu wykonawczego i narzędzi projektowania.
Przedsiębiorstwo Dekarstwo-Ciesielstwo Krystian Augustyn, działające na rynku od 2001 r., dbając o ciągły rozwój firmy ciągle inwestuje w coraz to nowsze narzędzia obróbcze, maszyny i oprogramowanie do projektowania.
W dźwigu siła
Na szczególną uwagę zasługuje używanie przy realizacji dachów dwóch dźwigów o nośności 600 kg i 5 ton. To właśnie dzięki tym maszynom zapewnione jest szybkie realizowanie zleceń oraz komfort pracy pracowników. Oczywiście dźwig jest narzędziem, a potencjał tkwi w ludziach, bo to oni są najważniejsi. Jednak dzięki dźwigowi pracownicy mogą skupić się wyłącznie na swojej pracy, a nie na transportowaniu ciężkich elementów, co wyczerpuje fizycznie. Na chwilę obecną dźwig można uznać za robota do zadań specjalnych, który sprawdza się w każdych warunkach. Stąd też możliwe jest wykonywanie dachów o znacznych rozmiarach, w tym między innymi na zamkach, pałacach, kościołach czy też obiektach przemysłowych. Dźwigi zdecydowanie ułatwiają prace takie, jak transportowanie elementów więźby i pokrycia na dach czy też montaż konstrukcji dachu.

Precyzja w obróbce drewna
Jednak zakres inwestycji firmy Krystiana Augustyna jest znacznie szerszy. Stąd też warto przynajmniej krótko wspomnieć o obrabiarce CNC używanej podczas prac związanych z przygotowaniem elementów więźby dachowej. W pierwszej kolejności odpowiednie parametry pracy maszyny są przygotowane przy użyciu specjalistycznego oprogramowania komputerowego. Tym sposobem więźba dachowa z ponumerowanymi elementami trafia do wykonawców dachów zarówno w kraju, jak i za granicą.
Nie tylko domy jednorodzinne
Zapraszając do współpracy firmy i inwestorów prywatnych warto podkreślić, że przedsiębiorstwo Dekarstwo-Ciesielstwo Krystian Augustyn oferuje konstrukcje dachowe dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego, hotelowego oraz gastronomicznego. Oprócz tego firma wykonuje kompletne konstrukcje hal przemysłowych, handlowych, sportowych i obiektów rolniczych. Warto wspomnieć o kompletnych konstrukcjach domów jedno- i wielorodzinnych, nadbudowach w technologii szkieletowej. Pokrycia dachowe wykonywane są w każdej technologii.
Firma Krystiana Augustyna oferuje wysokiej jakości drewno konstrukcyjne. Podczas prac projektowych konstrukcji używany jest specjalistyczny program Dietrich’s, który pozwala na wykonanie nawet najbardziej złożonych konstrukcji dachowych.


DEKARSTWO-CIESIELSTWO Krystian Augustyn ul. Wiejska 24 47-133 Wierchlesie tel. 77 463 22 24, 606 978 250, augustyn.krystian@poczta.internetdsl.pl
Komentarze