Na rynku

Długo oczekiwany Budrank.pl już jest. My wiemy, jak działa

Budrank.pl debiutował na polskim rynku w IV kw. ubiegłego roku i od tej pory z powodzeniem obsługuje już kilkudziesięciu przedsiębiorców z sektora budowlanego. Jak działa i czym w zasadzie jest Budrank.pl przeczytacie w dzisiejszej publikacji.

Obszerna baza wykonawców i giełda zleceń

Budrank to duży i niezależny serwis internetowy, który kojarzy ze sobą inwestorów i wykonawców budowlanych. Projekt podzielono na trzy duże bloki funkcjonalne:

1. Giełda zleceń | dla inwestorów

Giełda zleceń to miejsce, w którym możesz dodać swoje ofertę jako zleceniodawca. Za pośrednictwem prostego formularza nadajesz ogłoszeniu tytuł, wypełniasz jego treść, dobierasz kategorię, województwo oraz miejsce realizacji. W zależności od twoich potrzeb, oferta może być wyświetlana w serwisie przez czas od 3 do 14 dni. Jeśli chcesz, w panelu użytkownika określisz też termin, w którym wykonawca powinien przystąpić do realizacji zlecenia.

2. Giełda ofert | dla firm wykonawczych

Za pośrednictwem giełdy dodasz obszerną ofertę swojej firmy. Określisz w niej zakres działalności, specjalizację i zawrzesz szczegółowe informacje na temat obsługi, orientacyjnych kosztów realizacji oraz wszystkie inne dane, które uważasz za istotne dla potencjalnego klienta.

Podobnie jak w przypadku giełdy zleceń, także i przy tworzeniu oferty masz możliwość określenia maksymalnego czasu emisji ogłoszenia w serwisie, a także zasięgu (obsługa na terenie wybranego województwa lub całego kraju).

3. Baza wykonawców budowlanych | dla inwestorów i firm wykonawczych

Rejestrując się w serwisie » masz możliwość uzupełnienia wizytówki firmowej. Swój publiczny profil uzupełnisz o pełne dane teleadresowe, a w tym miasto, ulicę, a także numer kontaktowy i e-mail.
W panelu użytkownika wybierzesz także branżę, w której działasz, dodasz logotyp i tło oraz określisz swój status w serwisie jako inwestor lub firma wykonawcza.

Ranking oparty o rekomendacjach kontrahentów

Budrank.pl pełni także rolę rankingu firm z sektora budowlanego w oparciu o dotychczasowe relacje kontrahentów.

Projekt pozwala na pełną i skróconą ocenę firm wykonawczych i inwestorów – odpowiednio ocena pisemna i ocena skrócona na bazie:

• jakości kontaktu,
• terminowości zapłaty (inwestor) i terminowości realizacji (wykonawca),
• zaopatrzenia w materiały (inwestor) i fachowości wykonania zlecenia (wykonawca).

Wszystkie funkcjonalności za darmo

Rozwiązania, które wchodzą w zakres funkcjonalności serwisu internetowego Budrank.pl, a w tym m.in. rejestracja w bazie wykonawców, dodawanie ogłoszeń i zleceń zostały udostępnione wszystkim użytkownikom za darmo.

• Wierzę, że stworzenie Budrank.pl to dobry krok w stronę rozwoju polskiego sektora budowlanego. Serwis powstał jako odpowiedź na nasze potrzeby inwestorskie. Szukaliśmy dobrych podwykonawców, ale nie mogliśmy znaleźć spójnej społeczności w internecie, która łączyłaby zleceniodawców z realizatorami, a przy tym była wiarygodna. Mamy nadzieję, że nam się to udało – mówi właściciel serwisu Budrank.pl.

Kliknij tutaj i zarejestruj się w serwisie Budrank.pl za darmo

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 23 marca, 2015

Autor:

5/5 - (3 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły