Na rynku

Dołącz do Rekomendowanych Wykonawców VELUX

Ruszył program „Rekomendowany Wykonawca VELUX” skierowany do profesjonalnych firm dekarskich działających w całej Polsce. Ma on na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych, wspieranie dekarzy w pozyskiwaniu zleceń, a także sportową integrację środowiska.

Wprowadzone do sprzedaży 1 kwietnia br. okna Nowej Generacji mają ulepszony, a zarazem zmieniony sposób montażu, dlatego właśnie teraz firma VELUX rusza pełną parą z cyklem szkoleń dekarskich na budowach. To najbardziej preferowany sposób zdobywania umiejętności praktycznych. Nie przerywając pracy i nie tracąc czasu na dojazdy, dekarze mogą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Szkolenie praktyczne montażu okien dachowych, prezentacja oferty Nowej Generacji okien VELUX oraz wskazówki, jak doradzać klientom w optymalnym doborze okien, kołnierzy oraz produktów izolacyjnych, sprawią, że po przebytym kursie, każdy dekarz będzie na bieżąco z rynkowymi nowościami. Ponadto firma VELUX pragnie pomóc wykwalifikowanym dekarzom w zdobywaniu zleceń, dlatego po odbyciu szkolenia każda firma otrzyma Licencję Rekomendowanego Wykonawcy VELUX.

W czerwcu br. na stronie www.VELUX.pl zostanie opublikowana lista Rekomendowanych Wykonawców VELUX, która będzie stale aktualizowana o nowe firmy. Ponadto wizytówki z kontaktami do Rekomendowanych Wykonawców zawisną w składach materiałów budowlanych, z którymi dekarz współpracuje. Firma VELUX od wielu lat wspiera i integruje środowisko dekarskie pod szyldem „VELUX Team”, w ramach którego dekarze mogą zdobyć Licencję Rekomendowanych Wykonawców VELUX.

Dołącz do Rekomendowanych Wykonawców VELUX

Zdobycie Licencji to tylko pierwszy krok, później wykonawcy będą mogli podnosić swoje kwalifikacje zawodowe z zakresu montażu bardziej zaawansowanych produktów VELUX, takich jak systemy elektryczne INTEGRA®, okna balkonowe lub do płaskiego dachu, rolety zewnętrzne. W połowie maja tego roku zostanie otwarte Centrum Szkoleniowe w Warszawie, w którym firma VELUX już wkrótce przedstawi kalendarz różnych treningów przeznaczonych dla dekarzy, organizowanych w niewielkich grupach. – Od kwietnia do końca roku planujemy przeszkolić ponad 1000 firm na budowach. Licząc, że każda ekipa dekarska liczy około 5 osób, to do końca roku szkolenie odbędzie ponad 5000 dekarzy. Osiągnięcie tego celu będzie wymagało dużego zaangażowania naszych Doradców Technicznych niemal przez cały sezon budowlany – powiedział Sławomir Łyskawka, Dyrektor Techniczny VELUX. – Szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić dekarzom na właściwą wysokość montażu okna dobraną do sposobu jego otwierania. Warto zauważyć, że VELUX od kwietnia br. oferuje okna z dolnym i górnym systemem otwierania w każdym segmencie cenowym – dodał.

W ramach programu dekarze będą mogli wziąć udział w licznych konkursach, w których nagrodami jest uczestnictwo w ciekawych aktywnościach sportowych, takich jak XII Bieg Europejski w Gnieźnie oraz finał rozgrywek Europejskiej Ligi Mistrzów w Piłce Ręcznej Mężczyzn FINAL 4 VELUX EHF w Kolonii.

Więcej informacji – w wydawanym przez firmę VELUX „Magazynie Dekarza”, a także na stronie www.velux.pl/RekomendowanyWykonawca.

Firmy dekarskie, które chcą wziąć udział w programie szkoleniowym Rekomendowany Wykonawca VELUX proszone są o kontakt z lokalnym przedstawicielem handlowym VELUX.

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 29 kwietnia, 2014

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły