Na rynku

FAKRO z nagrodą Red Dot Award 2016

Firma FAKRO otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot Design za okno do dachów płaskich DEF DU6. Nagroda Red Dot Award  ustanowiona została w 1955 roku przez Design Zentrum w Essen w Niemczech i przez wielu znawców uznawana jest za jedno z najcenniejszych trofeów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

Okno do dachów płaskich DEF to produkt, w którym połączono innowacyjne rozwiązania techniczne z nowoczesnym wzornictwem, a minimalistyczna, wzorowo skomponowana stylistyka zdecydowanie wyróżnia produkt z oferty. Przełomowe rozwiązania sprawiły, że okno DEF zostało już zamontowane w wielu krajach na całym świecie. Dużo naturalnego światła, wysoka termoizolacyjność, zaawansowana automatyka oraz wysmakowane wzornictwo doceniły rzesze klientów – okna DEF po prostu odmieniają wnętrza pod płaskim dachem.

Przyznane firmie FAKRO wyróżnienie, nazywane Oscarem designu, to dowód na to, że firma z Nowego Sącza nie tylko dba o najwyższą, światową jakość produktów, ale także przykłada ogromną wartość do stylistyki. Jako firma globalna FAKRO wprowadza przełomowe produkty i rozwiązania, które rozszerzają funkcjonalność i podnoszą jakość produktu. W swoim ośrodku badawczym zatrudnia ponad stu inżynierów, którzy na koncie mają już ponad 140 zgłoszeń patentowych. Inwestycje w innowacyjność i wzornictwo przynoszą wspaniałe sukcesy, a ich przykładem jest właśnie nagroda Red Dot Design.

Dzielimy się tą informacją z Państwem z nieskrywaną przyjemnością i wierzymy, że ta nagroda potwierdza naszą tezę – światowa, najwyższa jakość ze wspaniałym wzornictwem przynosi oczekiwany sukces – komentuje Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

5/5 - (2 głosów)

Data publikacji: 14 maja, 2016

Autor:

5/5 - (2 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły