Na rynku

Finał 3 edycji programu Top Dekarze CREATON „Poziom wyżej”

Zakończyła się kolejna, III edycja programu Top Dekarze CREATON. Uczestniczący w nim najlepsi dekarze w Polsce brali udział w organizowanych na platformie www.topdekarze.pl webinarach, konkursach i zadaniach specjalnych wymagających od nich dekarskiej wiedzy oraz umiejętności, jak i zapoznania się z bogatą w fachowe treści „Bazą wiedzy”. Po trwającej do samego końca rywalizacji, 30 Top Dekarzy z największą liczbą punktów zdobyło nagrody o wartości do 15 000 zł.

Ekspercki charakter programu

Do programu mógł dołączyć każdy dekarz, który pracuje z produktami marki CREATON lub zadeklarował korzystanie z nich w trakcie trwania programu, tj. od 1.09.2021 do 31.05.2022. Uczestnicy doskonalili swój warsztat i zdobywali punkty za określone aktywności podejmowane w tym czasie na platformie internetowej www.topdekarze.pl. Kluczowym zadaniem, najwyżej punktowanym, było zgłaszanie realizacji dachów z użyciem produktów CREATON – dachówek ceramicznych i cementowych, membran dachowych, systemu komunikacji dachowej, systemu ochrony przeciwśniegowej – na dachach o powierzchni min. 100 m2.

Finał III edycji programu Top Dekarze CREATON

W tej edycji, podobnie jak w poprzedniej, istotnym elementem programu była edukacja uczestniczących w nim dekarzy. Treści dotyczące różnych fachowych zagadnień oraz przydatnych w pracy rozwiązań dachowych CREATON były przygotowywane przez doświadczonych ekspertów Akademii CREATON. Tym razem dotychczasowa forma przekazu została wzbogacona o filmy instruktażowe, fotoquizy i webinary. Dekarzez zainteresowaniemuczestniczyli w wirtualnych spotkaniach z ekspertami CREATON. Ich interaktywna formuła stała się doskonałym środkiem do wymiany wzajemnych doświadczeń, zadawania pytań i omawiania najbardziej interesujących z perspektywy uczestników zagadnień. Mogli oni na bieżąco też korzystać z materiałów dostępnych w „Bazie wiedzy” na platformie www.topdekarze.pl. Treści były nie tylko źródłem profesjonalnej dekarskiej wiedzy, ale także informacji potrzebnych do rozwiązywania quizów i różnych zadań.

Uczestnicy chętnie powiększali dekarską brać – w tej edycji padła rekordowa liczba poleceń programu. Osoby biorące w nim udział, za pośrednictwem platformy www.topdekarze.pl, zapraszali do niego kolejnych fachowców. Dzięki temu do grona Top Dekarzy dołączyła znaczna grupa nowych uczestników.

Finał III edycji programu Top Dekarze CREATON

Nagrody główne i dodatkowe

W finale programu znalazło się 30 Top Dekarzy, którzy zgromadzili najwięcej punktów
w rankingu głównym. Punkty przyznawane za realizację dachów z produktów CREATON, udział w akcjach specjalnych, rozwiązywanie quizów i uzupełnianie ankiet, regularne logowanie na platformie, polecanie programu kolejnym dekarzom dawały każdemu uczestnikowi szansę na zdobycie określonych nagród. Najaktywniejsi otrzymali:

  • TOP 3 – system rusztowań Krause + przyczepa o wartości 15 000 zł,
  • TOP 10 – system rusztowań Krause o wartości 8 000 zł,
  • TOP 20 – gwoździarki DeWalt/Milwaukee lub wybrane elektronarzędzia o wartości 3 500 zł,
  • TOP 30 – wybrane elektronarzędzia o wartości 1 500 zł.

Poza nagrodami głównymi, w III edycji programu Top Dekarze rozdano niemal 100 nagród w konkursach dodatkowych oraz wiele innych dekarskich upominków. Łącznie wszystkim uczestnikom przyznano ponad 2 000 000 punktów.

Finał III edycji programu Top Dekarze CREATON

III edycja programu Top Dekarze CREATON „Poziom wyżej” pozwoliła na stworzenie eksperckiej społeczności dekarskiej, która stale powiększa swoje grono. Już teraz planowana jest IV edycja, a w niej kolejne nowości. Przy jej tworzeniu organizatorzy biorą pod uwagę przede wszystkim opinie dekarzy uczestniczących w programie. Rozpoczęcie IV edycji zaplanowano na wrzesień 2022.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 13 lipca, 2022

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły