Na rynku

Firma Hanbud – trwałość na lata

Firma Hanbud działa na rynku już od początku lat 90. Obecnie w swojej bogatej ofercie ma pokrycia dachowe i elewacyjne, profle do suchej zabudowy, profle konstrukcyjne Z i C, ogrodzenia i billboardy reklamowe.

Bogata oferta

Firma rozpoczęła produkcję od blachy trapezowej T-18. Obecnie posiada w sprzedaży 8 rodzajów tego asortymentu (T-3, T-7, T-8, T-14, T-18, T-18 Eko, T-35, T-55), blachodachówki (Vena, Nord, Malta), panele dachowe na rąbek (PH310, PH510) oraz najnowszy produkt – blachodachówkę modułową Moderno.
Ofertę produktów firma Hanbud znacząco rozszerzyła w 2010 roku, wprowadzając na rynek sztachety metalowe Standard, Emka i Estetic, a w kolejnych latach jeszcze trzy nowe wzory: Sigma, Astra i Vigo W zakresie rozwoju tej gałęzi działalności znaczącym krokiem było też rozpoczęcie produkcji nowoczesnych ogrodzeń żaluzjowych.
Myśląc o dynamicznym rozwoju i chcąc wyróżnić się spośród wielu firm z branży metalowej, właściciele firmy Hanbud postanowili otworzyć się na nowe kierunki handlowe. Stąd decyzja o rozpoczęciu produkcji produkcji billboardów, których ofertę skierowano do agencji reklamowych oraz ogrodzeń budowlanych, cieszących się dużym uznaniem deweloperów. W realizacji strategii rozwoju pomaga niezmienna chęć rozszerzania oferty produkcyjnej, w przeciągu dwóch ostatnich lat zwiększyła się ona o kształtowniki metalowe Z i C oraz profile do suchej zabudowy UD27 i CD60.

Powłoka HardMat

Powłoka HardMat

Powłoka Hard

Powłoka Hard

Hanbud posiada również nowoczesne Stalowe Centrum Serwisowe, w którym świadczy kompleksowe usługi w zakresie prefabrykacji stali ocynkowanej i powlekanej. W ramach usług firma oferuje przewijanie kręgów, foliowanie blach, cięcie wzdłużne i poprzeczne oraz wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie i profilowanie blach.
Firma wykorzystuje do produkcji najwyższej jakości stal, a chcąc nadążyć za prężnie rozwijającym się rynkiem wprowadziła do oferty powłoki HardMat i Hard, które posiadają 30-letnią gwarancję.

Tomasz Frankowski – twarzą firmy Hanbud

Tomek Frankowski
We wrześniu ubiegłego roku firma podpisała kontrakt reklamowy z najbardziej znanym białostockim sportowcem, czterokrotnym królem strzelców Ekstraklasy i byłym reprezentantem Polski – Tomaszem Frankowskim.
– Zawsze skrupulatnie i bardzo świadomie podejmuję decyzję, co do tego rodzaju współpracy. Jako białostoczanin staram się również wspierać firmy z naszego regionu. Znam markę Hanbud już od jakiegoś czasu i nie miałem wątpliwości, jaką decyzję podjąć, kiedy zaproponowali mi kontrakt reklamowy. Z pewnością podpisuję się pod hasłem, które będzie przyświecać kampanii: „Gram z najlepszymi” – podkreśla piłkarz.

MODERNO

Blachodachówka modułowa MODERNO, to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i solidność. Hanbud używa do produkcji tego modelu najlepszych powłok z gwarancją sięgającą nawet 30 lat. Rozwiązanie to zostało wprowadzone do oferty ze względu na potrzeby rynku, który wymaga materiału łatwego do transportu i montażu. Taka forma blachodachówki doskonale sprawdza się tak samo na prostych dachach dwuspadowych, jak również na bardziej zaawansowanych dachach kopertowych. Proponowany przez Hanbud wzór blachodachówki modułowej MODERNO idealnie pasuje do nowoczesnych stylizacji architektonicznych i zapewnia doskonały wygląd dachu imitując dachówkę ceramiczną.
Firma Hanbud - trwałość na lata

Siedziba firmy:
ul. Brańska 153
17-100 Bielsk Podlaski
tel. 85 730 94 08
kom. 607 357 735
biuro@hanbud-dachy.pl

Oddział Białystok:
Kuriany 114
15-588 Kuriany
kom. 605 431 444
bialystok@hanbud-dachy.pl

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 24 maja, 2016

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Marcin
    poniedziałek, 22 kwietnia, 2019

    Dobra jakość produktów i stałe poszerzanie oferty to warunek przetrwania firmy na rynku. Hanbud całkiem dobrze sobie radzi przez kilkanaście lat oferując blachy i to co można zrobić z metalu.

Podobne artykuły