Na rynku

Gala Dekarska 2013

9 marca 2013 r. w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się Gala Dekarska, zorganizowana przez Dachy Bawarii – generalnego importera dachówek BOGEN w Polsce.

Gala była podsumowaniem konkursu „Pakiety Dekarskie 2012” dla wykonawców i dekarzy. Wykonawcy uczestniczący w konkursie układali dachy z dachówek BOGEN, otrzymując przy tym pakiety dekarskie, na które składały się ubrania dekarskie takie jak m.in. spodnie, kamizelki, koszulki, czapeczki oraz akcesoria ułatwiające wykonywaną pracę: miarki i ołówki dekarskie – wszystkie te elementy z logo marki BOGEN. Dodatkową nagrodą dla 30 najlepszych dekarzy, którzy w sezonie 2012 ułożyli najwięcej dachów z dachówek BOGEN, był udział w marcowej Gali Dekarskiej. Zaproszonym dekarzom towarzyszyły żony, partnerki oraz opiekunowie z firm handlowych z terenu całej Polski, w których to dekarze i wykonawcy zaopatrują się w dachówki BOGEN. Na imprezie obecny był szef eksportu z Niemiec, pan Harald Erich.

Gala Dekarska 2013

Program Gali Dekarskiej był bardzo bogaty i obejmował cały dzień. Impreza rozpoczęła się w południe wspólnym obiadem, podczas którego powitano przybyłych gości. Następnie odbył się pokaz praktyczny budowy „wolego oka” pod przewodnictwem mentora polskich mistrzów świata młodych dekarzy, pana Herberta Wernera. Konstrukcję „wolego oka” wykonała firma wykonawcza z Ostrowa Wlkp. BLACHDEK-RACHWALSKI z panem Markiem Rachwalskim na czele. Wole oko zostało ułożone z dachówki zakładkowej INNOVO 12, która idealnie nadaje się do tego typu konstrukcji. Podczas pokazu pan Tomasz Stefaniak z firmy Dachy Bawarii zaprezentował nowości, które niebawem ukażą się w ofercie bawarskich cegielni, m.in. nowy kolor w INNOVO 12 – kastania angoba szlachetna oraz nowy model dachówki o płaskim kroju – PLANO 11. Przedstawiono zmiany w sposobie pakowania dachówek na paletach, które podjęto w celu podniesienia jakości dostarczanych produktów. W czasie szkolenia praktycznego dla wykonawców panie mogły uczestniczyć w pokazie kosmetycznym, gdzie otrzymały upominki. Można było również skorzystać z przejażdżki bryczką i podziwiać okoliczną przyrodę.

Gala Dekarska 2013

Po części praktyczno-szkoleniowej i krótkiej przerwie kawowej rozpoczęła się oficjalna część spotkania. Podczas uroczystej kolacji utrzymanej w klimacie bawarskim nagrodzono laureatów konkursu profesjonalnymi narzędziami dekarskimi. Dekarze, który zajęli czołowe miejsca w klasyfikacji, a tym samym ułożyli największą ilość dachów z dachówkami BOGEN, otrzymali dodatkowo vouchery na wycieczki zagraniczne. Imprezie towarzyszył dobry humor uczestników oraz zabawa do białego rana.

5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 22 czerwca, 2013

Autor:

5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły