Grupa Dekarska gotowa na kolejny sukces

Grupa Dekarska gotowa na kolejny sukces
Grupa Dekarska gotowa na kolejny sukces 

Grupa Dekarska jest ogólnopolską siecią hurtowni pokryć dachowych, która zrzesza głównie firmy rodzinne. Traktujemy swoją pracę w wyjątkowy sposób, utożsamiamy się z tym, co robimy, a naszą działalność budujemy na współpracy z uznanymi producentami, którzy przywiązują bardzo dużą wagę do doskonałej jakości swoich produktów.

Grupa Dekarska powstała w 2007 roku. Zajmujemy się przede wszystkim dystrybucją pokryć dachowych i materiałów niezbędnych do wykonania dachów. Te trzynaście lat naszej działalności to czas nieustannego rozwoju i zdobywania kolejnych, cennych doświadczeń. Połączenie profesjonalizmu z wiedzą o nowoczesnych rozwiązaniach i produktach pozwala nam odnosić sukcesy na rynku dekarskim.
Wysoka jakość materiałów dostępnych w naszej ofercie jest bardzo ważna, nie mniej ważni są jednak ludzie, którzy tworzą Grupę Dekarską i ci, z którymi stale współpracujemy. To oni i ich zaangażowanie mają ogromny wpływ na funkcjonowanie Grupy i jej profesjonalny wizerunek. Są siłą napędową firmy.
Za nami trudny rok, który postawił przed nami wiele wyzwań, spowodowanych pandemią wirusa COVID-19. Podjęliśmy je, przekuwając w sukces. Uporządkowaliśmy zasady funkcjonowania naszych oddziałów i zdecydowaliśmy o powiększeniu Grupy Dekarskiej o kolejnych udziałowców.

Naszą misją jest motywowanie branży dekarskiej do dynamicznego rozwoju. Dlatego wspieramy naszych członków w prowadzonej przez nich działalności

— Witold Boguszewski, prezes Grupy. Dekarskiej

Współpraca z najlepszymi

Grupa Dekarska jest nierozerwalnie związania z wykonawcami dachów. Doświadczenie w układaniu pokryć i montażu wszystkich potrzebnych produktów pozwalają nam zrozumieć i na co dzień stosować jeszcze lepsze rozwiązania i mechanizmy zarówno w sprzedaży, jak i w wykonawstwie. Dzięki współpracy z najlepszymi w Polsce producentami organizujemy profesjonalne szkolenia, które skutecznie ułatwiają działanie w naszej branży.

„Musimy myśleć nie tylko o tym, co dzieje się tu i teraz. Czas płynie szybko, świat się zmienia, a my powinniśmy być przygotowani na nadchodzące zmiany.”

— Bogdan Kalinowski, współwłaściciel Grupy Dekarskiej

Wzajemne wsparcie

Grupa Dekarska zajmuje się nie tylko handlem i wykonawstwem, które są z nią nieodłącznie związane od samego początku. To również działania promocyjne – marketingowe i reklamowe – niezbędne do dynamicznego działania nowoczesnej firmy. Zwykle nie dbamy o nie w spokojnych czasach, a w trudnych – jest na to za późno. Propagowanie naszej działalności i zachęcanie do korzystania z naszych usług powinniśmy prowadzić zdecydowanie wcześniej – wtedy, gdy odnosimy sukces i przewidujemy zmiany na gorsze. W Grupie zdecydowanie łatwiej jest prowadzić działalność w sposób pozwalający na bezpieczne przechodzenie przez nawet najbardziej „najeżoną” trudnościami rzeczywistość.

Grupa Dekarska gotowa na kolejny sukces

Profesjonalne ekspozycje

Jednym z elementów wizerunku firmy są miejsca, w których pracujemy. Niezwykle istotna jest możliwość zaproszenia klientów i zaprezentowania im w komfortowych warunkach wszystkich niezbędnych informacji. Standardy naszych biur i placów składowania materiałów zmieniają się wraz z upływem czasu. Coraz bardziej świadomi swoich wyborów klienci uważają bowiem, że ich oczekiwania lepiej spełni firma o dobrej renomie i wizerunku. Obecne czasy wymagają od nas równie aktualnych norm. Grupa Dekarska konsekwentnie zmierza w tym kierunku i stara się działać na jak najwyższym poziomie.

„Jestem pewny, że inwestowanie w nasze firmy, unowocześnianie i dbanie o ich wizerunek, jest najlepszym moim posunięciem, które w przyszłości nie tylko się zwróci, ale też szybko przyniesie wymierne korzyści.”

— Zbigniew Kowalski, udziałowiec Grupy Dekarskiej

Dbałość o klientów

Grupa Dekarska od wielu lat stara się działać w trosce o swoich klientów. Złożenie oferty to ostatni etap często wielogodzinnych rozmów i spotkań. Nie jest to jednak wyrzeczenie. Klient, którym często sami jesteśmy, oczekuje profesjonalnej wiedzy i doradztwa. Pamiętamy, że najważniejsze jest zrozumienie jego potrzeb i dostosowanie do tego naszej oferty.
Przed kilkunastu laty stworzyliśmy Grupę Dekarską po to, aby działanie w branży budowlanej było łatwiejsze i sprawniejsze. W tym czasie wszyscy nasi udziałowcy wiele osiągnęli. Zawsze uważaliśmy, że jednostki mają trudniej. Owszem, indywidualności są ważne i niezbędne, ale pamiętajmy, że do osiągnięcia spektakularnego sukcesu jest potrzebna Grupa ludzi, którzy tworzą silną i niepokonaną drużynę.

„Podczas rozmowy z klientem z dużym zaangażowaniem przekazuję konkretne informacje i staram się pomóc w dokonaniu dobrego wyboru. Każdego inwestora traktuję indywidualnie, dopasowując do jego potrzeb najlepsze rozwiązania, które będą bezawaryjnie służyły latami.”

— Emil Skarżyński, współwłaściciel Grupy Dekarskiej

Grupa dekarska zaprasza do współpracy!


Data utworzenia: 20.12.2020


Komentarze

  • Magda i Norbert z Wawra napisał(a):

    Robiliśmy dach u Kowalskich, jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni, pełen profesjonalizm.

  • obywatel napisał(a):

    Dzięki tej grupie dekarskiej fachowcy z tej branży mogą skorzystać ze wsparcia co jest dużą pomocą przy wymagających projektach.Zawsze warto korzystać ze wsparcia fachowców z takiej odpowiedzialnej grupy.

  • Marcin napisał(a):

    hurtownia posiada w ofercie różne marki podzielone na kategorie dzięki czemu łatwiej przeglądać oferty. oddziały hurtowni znajdują się głównie w centralnej Polsce. doradztwo i pomoc w wyborze najlepszej oferty też jest potrzebne w dzisiejszych czasach.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły