Na rynku

Grupa Dekarska to bezpieczna przyszłość

Grupa Dekarska, jest ogólnopolską siecią hurtowni pokryć dachowych, która opiera swoje działanie na wzajemnym zaufaniu. Współpraca pomiędzy firmami z wieloletnią tradycją, to więcej możliwości i szybszy rozwój każdej z nich.

Ważnym elementem działalności Grupy jest wzajemne wspieranie się i stała wymiana doświadczeń. Każdy, kto prowadzi własną firmę, stara się jej zapewnić stabilność. To zrozumiałe. Jednak, co dobitnie udowodnił nam miniony rok, nie zawsze łatwo jest przewidzieć i zaplanować przyszłość. W takich właśnie czasach ważna jest gra drużynowa. Nawet najwybitniejsze jednostki potrzebują wsparcia zespołu w drodze do zwycięstwa. Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że warto połączyć siły i działać w Grupie. Bo przecież nie ulega wątpliwości, że ważne w prowadzeniu firmy są kontakty i relacje z ludźmi. Biznes to ludzie! Musimy być tego świadomi, ponieważ to jedyna droga do odniesienia sukcesu.

Grupa Dekarska

– W ramach Grupy współpracujemy z wiodącymi producentami pokryć oraz akcesoriów dachowych w Polsce. Przez cały okres istnienia staramy się prężnie rozszerzać zasięg naszej działalności zachowując przy tym wysoki poziom obsługi klientów. Jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami, założoną w 1969 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą oraz kompleksowym montażem pokryć dachowych. Przez długi okres specjalizowaliśmy się w remontach obiektów sakralnych oraz zabytkowych w całej Polsce. Obecnie działamy na terenie województwa świętokrzyskiego oraz województw ościennych.

Marek Biernat – Z.U.H. BIERNAT DACHY

– Postanowiliśmy dołączyć do Grupy Dekarskiej, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze rozwiązania w budowie ich wymarzonego domu. Mamy nadzieję, że ta współpraca będzie owocna zarówno dla nas, naszych klientów, jak i dla samej Grupy Dekarskiej.
Firma Rosbudex powstała w 1998 roku z misją realizowania marzeń dachowych swoich klientów. Oferujemy indywidualne podejście do każdego zadania oraz profesjonalne doradztwo. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami na rynku, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość materiałów na długie lata. W ofercie posiadamy szeroki wybór blachodachówek, dachówek betonowych, dachówek ceramicznych, systemów rynnowych, akcesoriów dachowych, a także okien dachowych.

Robert Rosa – ROSBUDEX

– Do Grupy Dekarskiej dołączyliśmy w 2020 roku. Mamy podobne spojrzenie na obsługę klienta, a przede wszystkim na etykę biznesu.
Istniejemy od 1988 r. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami. Przez ten długi czas wyspecjalizowaliśmy się w dziedzinie pokryć dachowych szkoląc się i współpracując z najlepszymi producentami sektora dachowego. Dzięki naszemu doświadczeniu klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo. Dla każdego zamówienia przygotowujemy optymalną ofertę zgodną z wymogami projektu i preferencjami klienta. Zapewniamy transport specjalistycznym sprzętem (rozładunek HDS), a montażem dachów zajmują się przeszkolone i doświadczone ekipy dekarzy.
Dołączenie do Grupy to nowy etap w odkrywaniu innych rozwiązań dotyczących prowadzenia firmy. To szansa na poznawanie nowych ludzi, technologii i poszerzanie horyzontów naszych wartości. Tylko praca z grupą ludzi o podobnej misji może służyć rozwojowi firm i ludzi tam pracujących.

Grażyna i Bogdan Sierota – BS TRANS-DACH
Grupa Dekarska

Firmy działające w jednej branży borykają się z podobnymi problemami. W Grupie zawsze znajdzie się ktoś, kto znalazł już rozwiązanie. Czasem otrzymuje się gotową odpowiedź, innym razem – niezwykle cenną burzę mózgów. Na tym polega praca w Grupie. Współdzielenie know-how to wartość, której nie można przecenić.

Grupa Dekarska

– Cieszymy się, że razem z Grupą Dekarską możemy kontynuować rodzinną historię i dostarczać piękne i trwałe rozwiązania! Jesteśmy firmą, która działa w branży dekarskiej od 1968 roku. Nasza praca to kontynuacja liczącej kilka dekad tradycji rodzinnej. Zdobytą w tym czasie wiedzę i umiejętności przekazujemy z pokolenia na pokolenie. Bazując na doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko rozpoznawać potrzeby klientów i doradzać im podczas dokonywania zakupów, dzięki czemu wybierają materiały, które spełniają ich oczekiwania. Przekłada się to na wieloletnie zadowolenie z pokrycia dachowego, ponieważ pracujemy w sposób zaplanowany i precyzyjny.
Obecnie nasza firma zalicza się do grupy profesjonalistów związanych z pracą przy budowie dachów w rejonie Gliwic i okolic. Oferta naszego przedsiębiorstwa oraz jego zasięg znacznie się rozrosły. Zajmujemy się nie tylko pracami montażowymi, ale też dystrybucją wysokiej jakości produktów. Otrzymaliśmy certyfikaty renomowanych firm, które uprawniają nas do profesjonalnego kładzenia ich materiałów.

Robert Hajduk – POKRYCIA DACHOWE HAJDUK

– Przedsiębiorstwo Full-Dach Robert Skorzycki powstało w 1998 roku. Na przestrzeni ponad 20 lat rozwoju firmy w Polsce bywało różnie, a zdobyte w tym czasie doświadczenie nauczyło nas jednej, bardzo ważnej zasady, by kłaść nacisk na jakość. Tę cenną dla nas wartość odnaleźliśmy w Grupie Dekarskiej i dlatego bez wahania do niej przystąpiliśmy. W pierwszym okresie działania firm zajmowaliśmy się świadczeniem usług ciesielskodekarskich wraz z rozwojem, obok wykonawstwa, głównym przedmiotem działalności stała się sprzedaż pokryć dachowych.
W naszej ofercie można znaleźć zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne pokrycia dachowe, w tym blachodachówki, dachówki ceramiczne/betonowe, gonty i pokrycia bitumiczne oraz wszelkie niezbędne akcesoria. Ponadto jesteśmy bezpośrednim partnerem handlowym wielu znanych marek na rynku pokryć dachowych, takich jak m.in. Braas, Koramic, Blach-Pol, Fakro, Velux. Jesteśmy dumni z naszej działalności, z tego że firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec pracowników, kontrahentów oraz klientów.

Robert Skorzycki – FULL-DACH
Grupa Dekarska

Lista firm, które przystąpiły do Grupy Dekarskiej ciągle rośnie o nowych cennych Udziałowców. Każdy kolejny jej członek wnosi wielką wartość, w postaci doświadczenia zbudowanego na bazie wieloletniej działalności w zakresie dekarstwa. Do tego elitarnego grona dołączyć może każdy, komu zależy na rozwoju branży i komu bliskie jest myślenie o dobrej jakościowo pracy, opartej na głęboko zakorzenionej etyce. Henry Ford powiedział kiedyś: Zbieganie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna praca to sukces.

Warto być w Grupie.

Grupa Dekarska zaprasza do współpracy!

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 6 czerwca, 2021

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Damian
    poniedziałek, 7 czerwca, 2021

    szukanie rozwiązań i współpraca musi na każdym etapie, nawet w ofercie sprzedaży. często wykonawcy robią za pomocą tego co jest na rynku lub jest popularne i rzadziej sięgają po nowości i innowacje technologicznych. dzięki takim hurtowniom mamy dostęp do nowości różnych marek.

Podobne artykuły