Na rynku

Guilbert Express – firma, jakich mało…

Od 1905 roku francuska firma Guilbert Express produkuje i sprzedaje urządzenia do lutowania oraz nagrzewania przeznaczone do szerokiej palety zastosowań.

Zaczęło się od niewielkiego rodzinnego przedsiębiorstwa…

1905. W XI dzielnicy Paryża Léon Guilbert zakłada firmę, wyspecjalizowaną w produkcji urządzeń do lutowania i oświetlenia na benzynę.

Rok 1992 przynosi niecodzienne wyróżnienie. Firma Guilbert Express zostaje wybrana do zaprojektowania i wykonania pochodni olimpijskiej na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Albertville.

W roku 2008 firma świętuje sprzedaż 5-milionowego palnika u jednego ze swych dystrybutorów w rejonie Gard, na południu Francji. Marka Express uznana jest za prawdziwy francuski wzorzec w dziedzinie palników, używanych w budownictwie.

Dzięki dynamicznej polityce rozwojowej oraz systematycznie wprowadzanym innowacjom, firma Guilbert Express uznana jest za lidera na rynku w segmencie swoich wyrobów, które sprzedaje na wszystkich kontynentach.

Dział badawczo-rozwojowy firmy Guilbet Express ustawicznie pracuje nad nowymi rozwiązaniami. Dzięki temu zaangażowaniu, od początku powstania firmy złożonych zostało już ponad 60 patentów. Innowacyjność nadal pozostaje kluczem do sukcesu marki, pozwalając jej na skuteczne podjęcie wyzwań globalizacji i stawienie czoła konkurencji rynków azjatyckich.

Ster władzy w przedsiębiorstwie jest dziś w rękach trzeciego już pokolenia rodziny Guilbert. Wszystkie działy przedsiębiorstwa zostały zgrupowane w miejscowości Fontenay-sous-Bois, pod Paryżem. Złożony z ponad stu pracowników zespół z zaangażowaniem buduje wspólnie światowy sukces marki.

Polska : historyczny rynek dla firmy Guilbert Express

Polski rynek przeżywa aktualnie fazę dynamicznego rozwoju, a oczekiwania dotyczące innowacyjnego i wysokiej jakości sprzętu ze strony profesjonalistów są ogromne. Guilbert Express wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw, proponując specjalistyczne urządzenia do spawania i nagrzewania.

Wyroby Guilbert Express to także wiarygodna alternatywa dla fachowców, którzy dotychczas mieli jedynie dostęp do wyrobów proponowanych przez światowych potentatów.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 17 maja, 2013

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły