Programy komputerowe

Ile za zrobienie dachu?

Dach dachówkowy, kilka okien dachowych, obróbki blacharskie i rynny z tytan-cynku – to coraz częstsze zestawienie trafiające do wyceny. Jak zatem prawidłowo wycenić RMS (koszt Robocizny, Materiału i Sprzętu), by rzetelny kosztorys, jako załącznik do umowy, chronił interesy wykonawcy i zarazem przedstawiał czytelną wycenę dla Inwestora? Z pomocą przychodzi nam program do kosztorysowania DEKARZ, dzięki któremu każdy jest w stanie wykonać nawet najbardziej złożone kosztorysy.

Kosztorysowanie DEKARZ jest uproszczoną wersją programu do kosztorysowania RODOS. Ten darmowy program, z którego można korzystać zarówno w celach edukacyjnych, jak i komercyjnych, został stworzony po to, aby każdy jego użytkownik był w stanie przygotować nawet najbardziej skomplikowane kosztorysy.

Przyjdź na targi – odbierz program

Wykonanie złożonych kosztorysów – w tym m.in. takich jak „wykonanie połaci dachowej w technologii BRAAS”, „wymiana dachu według technologii FAKRO” czy też „odwodnienie oraz obróbki blacharskie według technologii RHEINZINK” – jest możliwe dzięki wbudowanym w program bazom katalogowym firm BRAAS, RHEINZINK oraz FAKRO. Kosztorys przygotowujemy również do takich prac jak „konstrukcje i pokrycie dachu dachówką” i „wymiana pokrycia dachu z płyt falistych na dachówkę”.

Ile kosztuje zainstalowanie denka?

Program zawiera także katalogi nakładów rzeczowych (konstrukcje budowlane, roboty remontowe budowlane, krycie dachów w systemie BRAAS, okna dachowe i wyposażenie dodatkowe FAKRO, systemy odwodnienia dachu i obróbki blacharskie z blachy tytan-cynk RHEINZINK) oraz cenniki wspomnianych już producentów – RHEINZINK, BRAAS oraz FAKRO.

Bezpłatny program – szkolenia w całej Polsce

Rejestracja w programie to dodatkowe bonusy dla jego użytkowników – możliwość zapisu plików w formatach ATH oraz XLS (bez rejestracji program pozwala na zapisywanie oraz otwieranie plików w formacie RDS oraz FWD) oraz informator cenowy EUROCENBUD. Dzięki rejestracji każdy użytkownik ma również możliwość aktualizacji programu.

Rozliczanie kosztów inwestycji, dzięki programowi DEKARZ i zastosowanym w nim nowoczesnym narzędziom, odbywa się w przyjaznym dla użytkownika środowisku.

Więcej na fachowydekarz.pl

4.9/5 - (8 votes)

Data publikacji: 7 marca, 2014

Autor:

4.9/5 - (8 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Kinga
    wtorek, 12 lutego, 2019

    Dobrym pomysłem jest stosowanie oprogramowania, które zaprojektuje dach i obliczy ilość potrzebnych materiałów oraz szacunkowy koszt robocizny. W ten sposób dekarz podpsując umowę z inwestorem nie popełni błędu.

  2. Mateusz
    wtorek, 28 kwietnia, 2020

    nie ma nic za darmo, ale za przekazanie danych podczas rejestracji aby w pełni korzystać z programu. takie aplikacje bardzo pomagają podczas codziennej pracy na etapie projektowania i tworzenia kosztorysu w biurze. wszystkie aktualne cenniki do wykorzystania w jednym miejscu.

Podobne artykuły