IV edycja akcji „Lato z CREATON” organizowanej przez Akademię CREATON

IV edycja akcji - Lato z CREATON
IV edycja akcji - Lato z CREATON 

W tym roku Akademia CREATON wyruszyła już po raz czwarty w trasę w ramach wakacyjnej akcji „Lato z CREATON”. Do września zespół ekspertów zaplanował ponad 200 wizyt w różnych rejonach kraju. Na mapie znalazły się indywidualne szkolenia dla ponad 153 ekip dekarskich oraz pikniki dekarskie z konkursami dla uczestników w ponad 51 punktach sprzedaży produktów marki CREATON.

Uczestnicy akcji „Lato z CREATON” mają możliwość spotkania się z ekspertami CREATON, poznania wszystkich nowości produktowych w ofercie lidera rynku dachówek ceramicznych – dachówki ceramicznej KODA oraz płaskiej, cementowej KAPSTADT w wersji DURATOP PRO. Spotkania pozwalają również na sprawdzenie w praktyce funkcjonalności i wyróżniających zalet wysokiej jakości akcesoriów dachowych, m.in. taśmy podgąsiorowej CREAROLL, systemów funkcyjnych z aluminium oraz gamy 9 funkcjonalnych membran CREATON. Wszelkie pytania dotyczące zagadnień dekarskich nie zostaną bez odpowiedzi. Fachowcy doradzą w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań oraz technicznych aspektów kładzenia dachu.

Cykl wakacyjnych spotkań „Lato z CREATON”wpisuje się w szereg prowadzonych przez CREATON Polska w ciągu roku akcji skierowanych do profesjonalistów w branży, jak program ekspercki TOP DEKARZE czy wspieranie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w zakresie kształcenia młodych adeptów dekarstwa.


Data utworzenia: 05.07.2021


Komentarze

  • Damian napisał(a):

    Zapowiadają się fajne atrakcje na lato, zwłaszcza jeśli chodzi o konkursy. Można wziąść udział i coś wygrać, a dodatkowo coś dowiedzieć i zabawić. Takie oderwanie od pracy. Mam nadzieję, że będzie gdzieś w okolicy w sobotę taka atrakcją od Creaton.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły