Rynny metalowe

Metalowe systemy rynnowe ROOFLINE – korzystne dla kieszeni inwestora i przyjazne dla wykonawców

Systemy odwadniania są jednym z najważniejszych elementów dachów zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i przemysłowym. Na polskim rynku istnieje wielu producentów systemów rynnowych wytwarzających rynny w technologii stalowej, jak i PVC, a dla inwestora wybór odpowiedniej marki rynien jest jedną z kluczowych decyzji przy budowie nowego lub remontowaniu istniejącego dachu. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić, naszym zdaniem, ciekawą propozycję stalowego systemu rynnowego marki ROOFLINE.

Podstawowym założeniem przy projektowaniu tego systemu było stworzenie grupy produktów, które przy jednoczesnym dbaniu o jakość materiałów z jakich są wytworzone, będą bardzo korzystne dla inwestora pod względem kosztów. Odnośnie jakości stalowych systemów rynnowych najważniejszym elementem jest wsad, czyli blacha z jakiej wykonane są produkty. Do produkcji systemów rynnowych ROOFLINE używana jest najwyższej jakości blacha dwustronnie powlekana z czterema warstwami zabezpieczającymi i charakteryzująca się odpowiednią odpornością na działanie wilgoci ze środowiska, jak również na bezpośrednie działanie wody.

Potwierdzeniem jakości produktów ROOFLINE jest pisemna 30-letnia gwarancja na brak perforacji wskutek korozji oraz 10-letnia gwarancja na zachowanie powłoki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów pod względem kosztów inwestycji i wykonawców z branży dachowej pod względem ich przyzwyczajeń, firma ROOFLINE oferuje dwa profile systemów rynnowych – SCANDIA oraz GLOBAL.

roofline metalowy system rynnowy

SCANDIA jest to system skandynawski, który dzięki płytszemu profilowi pozwala na zminimalizowanie kosztów wsadu produkcyjnego i dzięki temu może być idealnym rozwiązaniem dla klientów, dla których koszty inwestycji wychodzą na pierwszy plan. Aczkolwiek innym aspektem do wybrania tego rozwiązania, zupełnie nie związanym z kosztami, z którego korzystają klienci z dużo grubszym portfelem jest smukły kształt SCANDII i względy czysto wizualne. Natomiast GLOBAL jest to system o profilu kontynentalnym wykonanym według niemieckiej normy DIN. Profil GLOBAL, popularnie zwany głębokim, idealnie komponuje się z pokryciami o wysokich masywnych przetłoczeniach, takich jak blachodachówki modułowe czy dachówki ceramiczne bądź betonowe. Pomimo, że jest to system minimalnie droższy od SSCANDII to, nawiązując do strategii firmy ROOFLINE by jej produkty były dostępne na każdą kieszeń, jest to nadal bardzo atrakcyjna oferta dla zwolenników rynien o profilu głębokim.

roofline metalowy system rynnowy

Stalowe systemy rynnowe ROOFLINE są również bardzo przyjazne dla wykonawców, co charakteryzuje się głównie łatwością montażu tych produktów. Do najczęściej wymienianych przez dekarzy zalet tego systemu należą: szerokie uszczelkowe złączki rynnowe dające dobrą stabilizację dla rynien, łatwo zapinające się haki ze standardowym języczkiem, do których jest przyzwyczajona większość wykonawców, narożniki bezuszczelkowe pozwalające na odpowiedni przepływ wody. Podsumowując, firma ROOFLINE stara się, by oferować produkty dające wielopłaszczyznowe korzyści w zakresie jakości samego produktu i związanych z ich nabyciem kosztów dla inwestora, jak i korzyści dla firm te produkty montujących i sprzedających, w zakresie łatwości montażu i dobrych warunków handlowych. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z naszą ofertą, a wykonawców i hurtownie sprzedające systemy rynnowe do współpracy.

ROOFLINE SP. Z O.O. SKA
tel. 607 41 43 42
biuro@roofline.pl
www.roofline.pl

4.9/5 - (62 votes)

Data publikacji: 28 lutego, 2019

Autor:

4.9/5 - (62 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. obywatel
    czwartek, 28 lutego, 2019

    Firma Roofline produkuje bardzo bardzo porządne systemy rynnowe i cieszy się uznaniem wśród budowlańców. Mi osobiście metalowe rynny bardziej odpowiadają niż plastykowe.Z oferty firmy Roofline bardziej mi się podoba system Global,jego głęboki profil lepiej mi odpowiada i rynny w takim systemie będę chciał mieć w swym domu.

  2. Adrian
    wtorek, 5 marca, 2019

    W dzisiejszych czasach pomimo dużej popularności PCV nadal produkuje się rynny ze stali. Rynny produkowane przez Roffline są dobrej jakości i wyglądają bardzo dobrze. Wersja Global jest popularniejsza Scandii. Wersja rynny z blachy czasami wydaje się bardziej rozsądna przy większych projektach.

Podobne artykuły