Rynny metalowe

Rynna Budmat Flamingo iQ – inteligentna estetyka

Rynna Flamingo iQ firmy Budmat jest już z nami od pół roku. W całym kraju pojawiły się realizacje z jej wykorzystaniem. Czas więc na pierwsze podsumowanie i wnioski.
Czy zapowiadana jako hit rynna iQ sprawdza się w praktyce? Co o rynnie iQ sądzą fachowcy?

Zalety systemu Flamingo iQ

Nowym konceptem zastosowanym we Flamingo iQ jest hak ukryty. Niewidoczne z zewnątrz mocowanie daje efekt jednolitej, idealnie gładkiej powierzchni, dzięki czemu Flamingo iQ może konkurować z systemami rynnowymi z maskownicą. Taka rynna jest nie tylko wyjątkowo estetyczna, ale i bardzo sztywna, i zawsze zachowuje nieskazitelną linię. Haki rynny iQ dostępne są z wysoką podstawą montażową, co zapewnia optymalną wentylację pod pasem nadrynnowym. Warto pamiętać, że poprawna cyrkulacja powietrza to jeden z podstawowych warunków dobrej kondycji i szczelności dachu na długie lata.

System rynnowy Flamingo iQ łączy wizualną perfekcję z walorami użytkowymi. Flamingo iQ jest w stanie odebrać więcej wody niż inne stalowe rynny kwadratowe na rynku ze swojej grupy rozmiarowej. System pozwala obsłużyć do 180 m2 dachu na jednym spuście w zależności od jego posadowienia. Poradzi sobie nawet w przypadku ekstremalnych opadów, z którymi mamy coraz częściej do czynienia na skutek zmian klimatycznych. Dopracowany kształt zapewnia lepsze doleganie uszczelki i poprawia drożność systemu, bez ryzyka osadzania się zanieczyszczeń w narożnikach.

Po pierwsze rynna Flamingo iQ posiada szeroką gamę mocowań. Na uwagę zasługują haki ukryte, montowane od wewnątrz. Uspokajam! Montaż jest banalnie prosty i szybki. Oszczędzamy czas dekarzy, bo taki rodzaj haka daje nam efekt rynny z maskownicą, której faktycznie nie montujemy. Kolejną rewolucją jest dystans na haku, który zapewnia optymalną wentylację pod rynną!
Adrian Sienicki
Dekarz, Ambasador Pro Team Budmat

System rynnowy Flamingo sprawdza się na każdym dachu. Praca z nim jest intuicyjna, wszystkie elementy montuje się prosto i sprawnie. Jednocześnie mam pewność, że moja praca przetrwa długie lata, a system rynnowy będzie spełniać swoją rolę bez zarzutu. Dodatkowo, rynny są kompatybilne z dachami i obróbkami Budmatu, co znacznie ułatwia budowę całego dachu i pozwala uzyskać dokładnie taki efekt, jakiego oczekuje inwestor. Dla mnie numer 1!
Michał Ciechomski
Dekarz, Ambasador Pro Team Budmat

Flamingo iQ to dla mnie najlepszy system. Osobiście bardzo dobrze mi się z nim pracowało. Montaż jest prosty, na klik. To wygoda dla dekarza. Rynnę można swobodnie obracać i wpiąć w dowolnym momencie po położeniu dachu. Zamontowałem te rynnę na swoim domu. Jestem mega zadowolony i bardzo ją polecam.
Mariusz Pisocki
Dekarz

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 8 lutego, 2024

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły