Na rynku

MOC NAGRÓD NA 25-LECIE – wielka loteria FAKRO

Obchody 25-lecia firmy FAKRO powiązane są z atrakcyjnymi akcjami promocyjnymi i programami kierowanymi do klientów oraz partnerów.

Z okazji 25-lecia firmy organizowana jest jubileuszowa loteria promocyjna dla klienta indywidualnego. Szeroka gama produktów promocyjnych zwiększa szanse na zdobycie w poszczególnych losowaniach nagród rzeczowych oraz nagrody głównej czyli samochodu osobowego – Skoda Superb.

W Loterii FAKRO wygrywa każdy! Uczestnik, który dokona prawidłowego zgłoszenia oraz przedstawi dowód zakupu, spełniający warunki określone w regulaminie, otrzyma nagrodę gwarantowaną.

Świętowanie Jubileuszu ma sens tylko wtedy jeśli można go obchodzić w gronie przyjaciół. Dla FAKRO są nimi klienci, którzy obdarzyli nas zaufaniem – mówi Janusz Komurkiewicz Członek Zarządu FAKRO. Współpraca z naszymi klientami jest dla nas źródłem inspiracji i satysfakcji. Korzyść ta jest obopólna. Cieszą nas ich pozytywne opinie, podkreślające, że produkty marki FAKRO cechują się wysoką jakością i funkcjonalnością, zapewniając wysoką jakość życia na poddaszu. Mam nadzieję, że  dobra passa będzie sprzyjać naszym klientomw losowaniu i z radością będą korzystać z wygranych nagród.

Okres sprzedaży promocyjnej trwa do 31 października 2016 roku. Natomiast zgłoszenia do Loterii promocyjnej, będą przyjmowane do 30 listopada 2016 roku.

Szczegóły Loterii dostępne są na stronie internetowej organizatora.

4.8/5 - (5 votes)

Data publikacji: 19 czerwca, 2016

Autor:

4.8/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły