Na rynku

Nowe Centrum Szkoleniowe firmy Blachotrapez

Dekarstwo należy do branż wymagających od osób wykonujących ten zawód ciągłego kształcenia. Wynika to zarówno z rosnącej ilości materiałów i rozwiązań do pokryć dachowych, jak i potrzeby doskonalenia swoich umiejętności i nabywania doświadczenia w pracy z produktami renomowanych firm. Mamy dobrą wiadomość dla dekarzy, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje – niedawno firma Blachotrapez otworzyła kolejne Centrum Szkoleniowe, tym razem w Brwinowie, w centralnej Polsce. Nauka prowadzona jest tam na różnych stopniach zaawansowania, m.in. przez najlepszych mistrzów dekarstwa.

Nowoczesna kuźnia wiedzy

Budynek Centrum Szkoleniowego ma aż prawie 1000 m2 powierzchni. To bardzo nowoczesna placówka, wyposażona w sale do zajęć montażowych, showroom – salę multimedialną, w której można zapoznać się z produktami z oferty Grupy Blachotrapez, a także z instrukcjami ich montażu. Inspirującym elementem są także pokazowe realizacje z wykorzystaniem produktów tej firmy. Oczywiście sercem centrum jest sala dydaktyczna, w której odbywają się wykłady.

– Centrum nie powstało tylko dla Działu Rozwoju, ale powstało dla każdego z nas – drzwi są otwarte – podkreślał w trakcie otwarcia placówki Mirosław Stanisławczyk, Dyrektor Rynkowego Rozwoju Produktu.

centrum szkoleniowe blachotrapez w Brwinowie

Program szkoleń przygotowany został przez najlepszych mistrzów dekarstwa. Co warto podkreślić – szkolenia produktowe oraz tematyczne oferowane są bezpłatnie dla wszystkich dekarzy.

Specjalistyczne szkolenia

W ramach specjalistycznych szkoleń kursanci nabywają umiejętności praktyczne dotyczące montażu i najważniejszych aspektów rzemiosła. Placówka oferuje także przyszłym blacharzom budowlanym kursy przygotowujące do egzaminu mistrzowskiego i czeladniczego. W trakcie szkoleń zapewnione jest wyżywienie i zakwaterowanie. Po ukończeniu nauki kursanci otrzymują certyfikaty.

– Przygotowaliśmy panele szkoleniowe dla różnych dekarzy i nie tylko – dla architektów, handlowców, uczniów i naszych pracowników. Zapraszamy na szkolenia produktowe. Podczas szkoleń tematycznych – grupa wybiera temat szkolenia. Omawiamy panel i prezentujemy pokaz montażu. Szkolenia specjalistyczne to więcej czasu na montaż i wymianę wiedzy. Łączymy i wymieniamy się doświadczeniem. Dla dekarzy, którzy podnoszą swoje kwalifikacje i chcą mieć dyplom mistrzowski czy czeladniczy, co wiąże się z egzaminem, przygotowaliśmy kursy. Odbywają się one pod okiem naszych trenerów – wyjaśnia Andrzej Szczygieł, Kierownik Rozwoju Działu Szkoleń.

Nauka pod okiem mistrzów

Trenerami w Centrum Szkoleniowym firmy Blachotrapez są m.in. zwycięzcy poprzednich konkursów Mistrz Dekarstwa. Warto o tym pamiętać także z tego względu, że już niebawem rozpocznie się kolejna edycja tego konkursu, w której do wygrania będzie samochód ISUZU D-Max i vouchery o łącznej wartości 160 000 zł! Finał rywalizacji będzie miał miejsce podczas Dach Forum w Kielcach. 

Przypomnijmy, że wielki Konkurs Blachotrapez – Mistrz Dekarstwa 2024 dedykowany jest dla wszystkich dekarzy. Po raz pierwszy wyłonionych zostanie również 16. Wojewódzkich Mistrzów Dekarstwa! To szansa, aby zostać mistrzem swojego regionu i zgarnąć atrakcyjną nagrodę!

To, co niezmienne w konkursie Blachotrapez – nagrodą główną jest samochód! Szczegółowe informacje dla zainteresowanych dekarzy dostępne są u Regionalnych Menadżerów Sprzedaży Grupy Blachotrapez.  Zachęcamy do śledzenia oficjalnych mediów społecznościowych konkursu Mistrz Dekarstwa i strony https://www.mistrzdekarstwa.pl


Data publikacji: 28 listopada, 2023

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły