Na rynku

Otwarcie nowego centrum szkoleniowego w firmie Blachy Pruszyński

Prace budowlane w końcu się zakończyły – nowe Centrum Szkoleniowe już jest gotowe do użytku. Poprzednia hala, w której mieściły się stelaże do ćwiczeń oraz wystawki, zwyczajnie już nie wystarczała. Decyzję o budowie przyspieszyły również dotychczasowe działania mające na celu rozwój oraz szkolenie dekarzy i montażystów. Dla firmy Blachy Pruszyński edukacja to podstawa – im lepiej dekarz zna blaszane pokrycia dachowe, tym łatwiej mu się z nimi pracuje. Efekty tych działań potem doskonale widać na dachu. Kolejne szkolenia będą więc odbywać się w nowych ścianach!

Nowy budynek to dwukondygnacyjna hala o łącznej powierzchni 2300 m2, która mieści w sobie Centrum Szkoleniowe oraz magazyn marketingu. Jej budowa trwała niemalże rok – tak szybko powstała dzięki zastosowaniu żelbetowej konstrukcji prefabrykowanej i łatwych w montażu płyt warstwowych PIRTECH firmy Blachy Pruszyński. Centrum Szkoleniowe to teraz przede wszystkim więcej wystawek oraz stelaży do ćwiczeń, które w znaczny sposób rozszerzają dotychczasowy zakres szkoleń.
Mistrzowie Dekarstwa współpracujący z firmą Blachy Pruszyński mają możliwość omówienia poszczególnych etapów montażu, wszystko w jednym miejscu, przechodząc jedynie ze stanowiska na stanowisko. Nowa siedziba wyposażona w najnowocześniejsze narzędzia dla dekarzy i blacharzy pozwala również na przyjęcie większych grup szkoleniowych. Będą się tutaj odbywać m.in. coroczne zimowe szkolenia dekarskie, a także warsztaty z Akademii Rzemiosła.

Firma Blachy Pruszyński współpracuje z Ośrodkiem Kształcenia Dekarzy przy mazowieckim oddziale PSD w Pruszkowie i udostępnia swoją halę szkoleniową oraz zapewnia wszelkie materiały do pracy podczas szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów. W ramach projektu dekarze uczą się jak wykonać najtrudniejsze detale blacharskie. Jest to doskonała praktyka w miłej atmosferze. Nowa hala to już kolejny firmowy krok na drodze do zmodernizowanego podejścia do edukacji polskich dekarzy.
Od 2018 roku funkcjonuje również Mobilne Centrum Szkoleniowe odwiedzające firmy współpracujące. Tym sposobem firma dociera do wszystkich tych, którzy nie mogli pojawić się w Sokołowie.

Otwarcie nowego centrum szkoleniowego w firmie Blachy Pruszyński

Nowoczesne Mobilne Centrum Szkoleniowe to jest duży samochód ciężarowy z wysuwanymi bokami, wyposażony w wystawki, stelaże oraz ekrany telewizyjne. W środku jest zamontowana klimatyzacja, tak więc latem można schronić się przed upałem, a zimą przed mrozem. Na miejscu można napić się kawy, porozmawiać z ekspertami Blachy Pruszyński, obejrzeć krótkie animacje o firmie oraz zobaczyć najnowsze produkty i sposób ich montażu na dachu. Wszystkie te czynniki ułatwiają znacznie proces szkolenia i pozostawiają pozytywne wrażenie na uczestnikach. Na życzenie klienta przeprowadzane są szkolenia na terenie firmy handlowej przy okazji wszelkiego rodzaju pikników dekarskich i innych wydarzeń skierowanych do profesjonalistów. Należy jednak pamiętać o wczesnej rezerwacji terminu. Mobilne Centrum Szkoleniowe można także zobaczyć podczas eventów sportowych, których sponsorem jest firma Blachy Pruszyński.

Zapisy oraz aktualne informacje na temat szkoleń znajdziesz na stronie pruszynski.com.pl/szkolenia/ w widoku „WYKONAWCA”

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 11 lipca, 2023

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły