Na rynku

Plebiscyt SUPER DACH 2020 – wybierz finalistów i wygraj!

Rozpoczęło się finałowe głosowanie w plebiscycie SUPER DACH 2020, organizowanym przez portal z poradami na temat budowy i konserwacji dachów SUPERDEKARZ.PL. Głosy publiczności zadecydują, które zdjęcie zdobędą tytuł SUPER DACHU 2020, zaś sami głosujący mogą wygrać jeden trzech odkurzaczy mobilnych marki Severin, ufundowanych przez markę BMI Braas.

W pierwszym etapie plebiscytu internauci ocenili 50 zdjęć dachów, które zostały zgłoszone przez dekarzy zrzeszonych w programie SUPERDEKARZ. Przedstawiały one dachy położone przez nich w 2020 roku na różnego typu budynkach – od domków jednorodzinnych, poprzez osiedla, domy wielorodzinne aż po zabytki. 12 zdjęć z największą ilością głosów w trzech kategoriach: Dach nowy, Renowacja dachu oraz Dach z lotu ptaka ponownie poddanych zostaje głosowaniu na stronie Facebook portalu, aby wyłonić po jednym zwycięzcy w każdej kategorii konkursowej. Głosować można do północy 7 marca. Osoby, które oddadzą swój głos i dodatkowo napiszą w formie posta, dlaczego dany dach zasługuje na tytuł SUPER DACHU 2020, mają szansę wygrać jedną z 3 nagród – miniodkurzacz przydatny w domu i samochodzie.

Zasady 2 etapu plebiscytu:

1.Aby zagłosować, należy wejść na stronę: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=Superdekarz&set=a.5232628726808586

2. Można oddać tylko 3 głosy (polubienia), po 1 na każdą kategorię: Dach z lotu ptaka, Renowacja dachu & Obiekty publiczne, Dach nowy & remont. 

3. Aby dodatkowo zawalczyć o nagrodę, pod wybranym zdjęciem (przynajmniej jednym), należy w komentarzu pod zdjęciem napisać przekonująco, że właśnie ten dach zasługuje na tytuł SUPER DACHU 2020.

3. Czas głosowania upływa 7 marca 2021 o północy.

4. Po podliczeniu głosów, 10 marca 2021, ogłoszone zostaną nazwiska 3 zwycięzców plebiscytu.

5. Do 13 marca 2021, trzyosobowe jury wybierze spośród osób głosujących 3 zwycięzców, biorąc pod uwagę zarówno merytoryczną argumentację, jak również kreatywność i humor. Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone na stronie Facebook @Superdekarz.

4.8/5 - (11 votes)

Data publikacji: 1 marca, 2021

Autor:

4.8/5 - (11 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. finalista
    poniedziałek, 1 marca, 2021

    Wszelkie plebiscyty i konkursy są motywacyjną formą promocji firm budowlanych. Dzięki nim można zapoznać się z nowymi trendami i rozwiązaniami budowlanymi. Stanowią również reklamę dla firm uczestniczących w takim plebiscycie, a dodatkowo osoby głosujące mogą stać się zdobywcami ciekawych nagród.

Podobne artykuły