Na rynku

Pracownia architektoniczna Dobre Domy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi inwestorzy to osoby wymagające i świadome własnych preferencji, dlatego też konsekwentnie staramy się, aby jakość usług, które Państwu oferujemy, cały czas prezentowała najwyższy poziom. Od wielu lat pracownia architektoniczna „Dobre Domy” zaspokaja Państwa potrzeby związane z wyborem najodpowiedniejszego projektu domu. Usługi świadczone są przez najlepszych profesjonalistów, którzy dbają o zapewnienie klientom maksymalnego komfortu. Wybierając jeden z naszych projektów, inwestujecie Państwo w komfortową przyszłość w pięknym miejscu.

Domy, niezależnie od projektu, są niezwykle estetyczne i, przede wszystkim, funkcjonalne. Przemyślany układ pomieszczeń w budynkach pozwala na swobodne poruszanie się po przestrzeni użytkowej i ułatwia komunikację. Pomieszczenia bez przeszkód można podzielić na część dzienną i sypialną, co sprawia, że poczucie integracji nie przeszkadza w zachowaniu przez domowników prywatności. Nasi klienci to zarówno młode pary, single, jak i duże rodziny wielopokoleniowe. W naszych koncepcjach stawiamy więc na różnorodność wynikającą z odmiennych oczekiwań każdego z Państwa. Przez cały czas poszerzamy naszą bogatą ofertę projektów domów, licząc na to, że każdy inwestor znajdzie wśród nich swój wymarzony dom.

W naszej ofercie znajdują się między innymi następujące projekty domów:

Domy parterowe
Domy nowoczesne
Domy piętrowe

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i potrzebom. W związku z uruchomieniem rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, opracowaliśmy kolekcję projektów domów, które spełniają wymagania wspomnianego przedsięwzięcia.

Nasze projekty można też dostosować do kryteriów rządowego programu dopłat dla domów energooszczędnych. Oferujemy najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania dla aktywnej i pasywnej ochrony domu.

Zespół architektów „Dobrych Domów” zajmuje się także adaptacją gotowego projektu domu na terenie powiatu wrocławskiego. W przypadku innych lokalizacji, do Waszej dyspozycji są nasi przedstawiciele.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi projektami, prosimy o kontakt – specjaliści z naszej pracowni architektonicznej chętnie odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w podjęciu właściwej decyzji.

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 13 sierpnia, 2014

Autor:

5/5 - (3 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły