Na rynku

Rejs z Galeco

W egzotyczny rejs po Karaibach zabrała swoich najlepszych klientów firma Galeco. Wyjątkowa podróż była nagrodą główną 6. edycji programu Deszcz Nagród, skierowanego do hurtowni. Emocje jeszcze nie opadły, a już wystartowała kolejna odsłona programu. Producent systemów rynnowych znów przygotowuje nie lada atrakcję – tym razem Wyprawę Marzeń.

Słoneczne wspomnienia

Karaibska przygoda trwała 9 dni. Uczestnicy rozpoczęli rejs w słonecznym Miami, a potem odwiedzili jeszcze Jamajkę, Bahamy i Meksyk. Humory i pogoda oczywiście dopisywały. W poprzednich edycjach Deszczu Nagród odbyły się rejsy m.in. po Grecji i Morzu Śródziemnym, po Emiratach Arabskich, po Singapurze, Tajlandii i Malezji, a także wyprawa na Kostarykę.

Karaibska przygoda z Galeco

Wyjadą najlepsi

Najnowsza edycja konkursu rozpoczęła się w kwietniu i potrwa do 30 listopada 2022 roku. Nagrodą Główną będzie udział w Wyprawie Marzeń w atrakcyjne miejsce, ale jego lokalizacja jest na razie niespodzianką. W wyjeździe wezmą udział przedstawiciele tych hurtowni, które podczas trwania programu wypracują największą progresję wartościową w stosunku do okresu 1.04. – 30.11.2021 r. W rankingu będą brane pod uwagę największe progresje wartościowe (ogólnopolskie i regionalne) za sprzedaż systemów Galeco PVC2, Galeco STAL2, Galeco BEZOKAPOWY oraz systemów marki Q Stalyo (PRO i MIX-PRO).

Karaibska przygoda z Galeco

W egzotycznej wyprawie weźmie udział ośmiu Laureatów Głównych Regionalnych oraz trzech Laureatów Głównych Ogólnopolskich. Za miejsca od 2 do 5 w Rankingu Regionalnym przewidziano karty podarunkowe o różnych nominałach do sklepu RTV EURO AGD. Z pełną treścią regulaminu konkursu Deszcz Nagród 2022 można zapoznać się na stronie www.galeco

Karaibska przygoda z Galeco
Karaibska przygoda z Galeco

Data publikacji: 1 maja, 2022

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły