Na rynku

RIFF Warszawa 2015: czołowi architekci światowi pokazują przyszłość w dziedzinie elewacji, dachów i izolacji

12 października 2015 roku w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Expo Konferencja Architektury – Dachy, Fasady, Izolacje, RIFF. Zorganizowana przez ABplus Events Expo Konferencja jest jednym z najważniejszych wydarzeń międzynarodowych prezentujących przykłady najlepszych praktyk w architekturze europejskiej.

W ramach Expo Konferencji przedstawiony zostanie szereg najbardziej imponujących projektów elewacji, dachów i izolacji na świecie, szczegółowo objaśnionych przez ich autorów, nagradzanych architektów z doskonałymi realizacjami.

Przewidziane w programie prezentacje skupiają się na innowacyjnych konstrukcjach fasad, projektach dachów i pracach izolacyjnych wykonanych w budynkach najwyższej klasy.

Duże projekty przedstawione zostaną z różnych perspektyw przez czołowe biura architektoniczne na świecie, które biorą udział w konferencji zorganizowanej w konwencji holistycznego wydarzenia poświęconego współczesności i przyszłości w dziedzinie fasad, dachów i izolacji.

Specjalnymi Gośćmi RIFF 2015 będą włoscy architekci Massimiliano i Doriana Fuksas, założyciele Studio Fuksas, jednej z najwybitniejszych międzynarodowych firm architektonicznych na świecie. Podczas wydarzenia wystąpią wysoko cenieni mówcy międzynarodowi oraz jeden z najbardziej znaczących polskich architektów.

Warszawska edycja RIFF 2015 będzie miejscem spotkania ponad 200 architektów, projektantów, deweloperów i właścicieli projektów, liderów na rynku budowlanym, firm opracowujących rozwiązania dla elewacji, dachów i izolacji budynków.

Inspirujące prezentacje nagradzanych projektów architektonicznych elewacji i dachów oraz projektów izolacyjnych uzupełni tematyczna wystawa, na której zaprezentowane zostaną innowacyjne materiały i techniki stosowane.

Dodatkowe informacje dotyczące RIFF Warszawa są dostępne na stronie internetowej: http://warsaw.ieriff.eu/.

RIFF jest jedną z 14 międzynarodowych Expo Konferencji Achitektury organizowanych przez ABplus Events od 2010 roku. Profesjonalne wydarzenia organizowane przez ABplus Events promują projekty, osiągnięcia i najnowsze przykłady dobrych praktyk w dziedzinie architektury i budownictwa, skupiając w jednym miejscu setki architektów i deweloperów działających w Europie, Azji i w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 25 sierpnia, 2015

Autor:

5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. obserwator
    niedziela, 5 stycznia, 2020

    Bardzo dobrze,że organizowane są takie konferencje poświęcone najnowszym osiągnięciom architektury,a konkretnie o dachach,fasadach oraz izolacjach RIFF.Wymiana doświadczeń oraz określenie celów na przyszłość w architekturze przyczyni się do rozwoju branży budowlanej i warto brać aktywny udział w tak istotnych konferencjach.

Podobne artykuły