Na rynku

Rozwiń swój biznes z siecią hurtowni dachowych 4D Grupa

4D Grupa jest prężnie rozwijającą się siecią hurtowni zaopatrujących wykonawców pokryć  dachowych w szeroki asortyment materiałów. Dzięki współpracy z renomowanymi markami i producentami materiałów dachowych oraz zintegrowaniu najlepszych hurtowni dachowych z całej Polski, gwarantuje zarówno najlepsze produkty dla inwestorów, jak i wymierne korzyści dla partnerów biznesowych.

Hurtownie dachowe 4D Grupa

Wsparcie na wielu polach

Głównym celem, prężnie działającej od 2020 roku firmy 4D Grupa, jest rozwój najsilniejszej marki na polskim rynku dystrybucji materiałów dachowych. Jest to możliwe dzięki dwóm czynnikom: integracji dużych i najbardziej cenionych hurtowni dachowych pod wspólnym, charakterystycznym i rozpoznawalnym szyldem oraz prowadzeniu spójnej i skutecznej polityki marketingowo-promocyjnej w stworzonej sieci.

Potwierdzają to słowa Tomasza Piotrowskiego — Prokurenta 4D Grupy, który deklaruje: “Tworząc 4D Grupę chcemy prowadzić spójną politykę marketingową w naszej sieci. Chcemy, by hurtownie dostrzegały korzyści w konsolidacji działań marketingowych, producenci czerpali korzyści ze spójności grupy, a inwestorzy mogli oczekiwać od nas wysokich standardów jakościowych i serwisowych. To wszystko pod wspólnym szyldem 4D Grupa.”

Hurtownie dachowe 4D Grupa

Rozwiń swój biznes z 4D

Mottem firmy 4D Grupa jest slogan ,,Razem w górę”. Oznacza on nic innego jak zapewnienie najwyższych standardów jakościowych oraz gwarancję wymiernych i konkretnych korzyściach dla wszystkich Partnerów Biznesowych. Każdy w 4D Grupie, od współpracujących hurtowni, po producentów, otrzymuje profesjonalne wsparcie na wielu płaszczyznach działalności. Firma bowiem oferuje:

– pomoc w realizacji celów biznesowych
– aktywną promocję hurtowni, produktów i marek

– ułatwienia w zaopatrzeniu i dostępie do pełnego asortymentu potrzebnych produktów
szkolenia i webinaria
– organizację i koordynację indywidualnych działań promujących sprzedaż

Hurtownie dachowe 4D Grupa

Decydując się na współpracę z 4D Grupą, zyskujesz konkretne korzyści, stanowiące wartość dodaną do dotychczas prowadzonej działalności, przy jednoczesnym zachowaniu niezależności. Przynależność do grupy niewątpliwie wzmocni wizerunek Twojej firmy oraz zapewni wzrost sprzedaży. Należy mieć również na uwadze, że współdziałając, zapewniamy sobie zdecydowanie korzystniejsze warunki współpracy na linii producent – hurtownia.  Dlatego nie zwlekaj, zacznij działać i daj sobie szansę, by iść z 4D Grupą RAZEM W GÓRĘ.

www.4dgrupa.pl


Data publikacji: 6 stycznia, 2022

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły