Na rynku

Rusza ogólnopolskie badanie dotyczące trendów na dachach w 2019 roku

Jesteś dekarzem? Weź udział w badaniu „Pod pewnym dachem 2019”

Jakie dachy podobają się Polakom najbardziej? Czy świadomie podejmują decyzje dotyczące wyboru i zakupu materiałów na budowę? W jakim stopniu są otwarci na nowe technologie w budowie dachów? I czy są zadowoleni z podjętych wcześniej decyzji? Odpowiedzi na te pytania próbuje znaleźć portal www.superdekarz.pl, którego redakcja po raz trzeci podjęła się przeprowadzenia badania „Pod pewnym dachem”.

Do udziału w badaniu portal zaprasza zarówno osoby, które wybudowały swój dom, jak również osoby planujące budowę w przyszłości oraz wykonawców dachów. O ile celem pytań skierowanych do inwestorów jest sprawdzenie m.in. jakiego rodzaju dachy podobają się im najbardziej i czy są świadomi decyzji o doborze akcesoriów do budowy dachu oraz podjętych w przeszłości decyzji, o tyle pytania skierowane do dekarzy mają nieco inny cel. Po pierwsze, zweryfikowanie deklarowanych upodobań klientów z decyzjami, jakie ostatecznie podejmują. Po drugie, wielkość, rodzaj i ceny dachów kładzionych w ostatnim roku w podziale terytorialnym. Po trzecie, zbadanie potrzeb rozwoju zawodowego oraz biznesowego dekarzy i ich pracowników. Odpowiedzi na pytania powinny zająć kilka minut. Termin zakończenia ankiety upływa 20 grudnia 2019 r.

To już kolejna edycja badania organizowanego co 2-3 lata przez portal SUPERDEKARZ.PL.Poprzednia edycja poświęcona poświęconego była zbadaniu wzajemnych oczekiwań wykonawców i zleceniodawców oraz pokazaniu dobrych przykładów obsługi klienta. Wzorem ubiegłych lat, wyniki ankiety zostaną podsumowane w formie artykułów udostępnionych przez portal innym mediom z branży budowlanej. Link do badania dostępny będzie m.in. na portalu SUPERDEKARZ.PL, profilu Facebook @Superdekarz, a także na portalu fachowydekarz.

LINK DO ANKIETY

5/5 - (27 votes)

Data publikacji: 28 listopada, 2019

Autor:

5/5 - (27 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Adrian
    sobota, 30 listopada, 2019

    Upodobania klientów będą wiedzieć właśnie dekarze i sprzedawcy, to co się sprzedaje i montuje. Czasami są odstępstwa, niestandardowe zlecenia. Ankieta łatwa do wypełnienia i dodatkowo fajne nagrody do wygrania, już wypełniłem.

  2. obserwator
    poniedziałek, 2 grudnia, 2019

    Jestem ciekaw wyników tego badania i chciałbym się dowiedzieć jakie trendy dominują obecnie na dachach.Jestem także ciekaw czy oczekiwania zleceniodawców pokrywają się z oczekiwaniami wykonawców w kwestiach wyglądu dachów.

Podobne artykuły