Na rynku

Start programu Polski Dekarz na 100%

Wybierając polskie produkty wspieramy nie tylko lokalny biznes, ale także całą gospodarkę. 16 czerwca 2014 rozpoczął się autorski program Galeco, który nagrodzi dekarzy za wybór polskich systemów rynnowych „z uśmiechem na deszcz”.

„Polski Dekarz na 100%” to program adresowany do wszystkich, którzy dokonują zakupu produktów Galeco – czyli elementów systemu rynnowego Galeco PVC, Galeco STAL, Galeco LUXOCYNK, Galeco DECOR, Galeco TYTAN-CYNK oraz Galeco BEZOKAPOWY. Osoby, które w ciągu kolejnych pięciu miesięcy zakupią elementy o wartości przekraczającej określoną kwotę sumaryczną i udokumentują zakupy na specjalnie przygotowanym formularzu, otrzymają nagrody gwarantowane:
nagroda gwarantowana za zakupy powyżej 14 000 zł netto – nożyce do cięcia blachy,
nagroda gwarantowana za zakupy powyżej 22 000 zł netto – poziomica 1200 mm,
nagroda gwarantowana za zakupy powyżej 35 000 zł netto – dalmierz laserowy.

Ponadto trzech uczestników, którzy dokonają zakupów o najwyższej wartości, otrzyma nagrodę główną: wizytę w siedzibie Organizatora, podczas której wręczone zostaną GWOŹDZIARKI PNEUMATYCZNE.

Aby wziąć udział w programie należy wypełnić formularz dostępny w Biurach Handlowych Galeco bądź u Partnerów Handlowych. Sprzedawca każdorazowo potwierdzać będzie zakup produktów na formularzu pieczątką i własnoręcznym podpisem, wpisując jednocześnie: nazwę systemu, rozmiar i kolor oraz wartość netto transakcji.

Wypełnione formularze, zawierające własnoręczny podpis, należy przesłać listem poleconym na adres siedziby Organizatora w terminie do 30 listopada 2014.

Więcej informacji na http://galeco.pl/pl/firma/konkurs.html oraz w Regulaminie programu.

5/5 - (5 głosów)

Data publikacji: 9 lipca, 2014

Autor:

5/5 - (5 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kos
    piątek, 22 listopada, 2019

    Takie programy wspierające nasze polskie produkty jaki firmy są bardzo potrzebne i oby były prowadzone z dużym rozmachem aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.
    Dzięki temu programowi nie tylko promujemy polską firmę ale i mamy możliwość wygrania cennych nagród od dobrej firmy jaką jest Galeco.

Podobne artykuły