Na rynku

Warto przywiązać się do dobrej marki

Lojalność, to wzniosłe słowo budzące w każdym emocje na tle osobistym. Lojalność, to przywiązanie, to chęć obcowania i poczucie odpowiedzialności, zwłaszcza gdy występuje w koneksji z marką segmentu premium. Lojalność pomiędzy wykonawcą a producentem danego wyrobu, nie oznacza wyłącznie rekomendacji jego zastosowania. To szereg również innych aspektów tego wymownego słowa w filozofi i współpracy wyznawanej przez firmę Bratex Dachy.

Lojalność wg Bratex Deker Punkt

Spółka Bratex Dachy, producent systemów dachowych i rynnowych, pierwszy raz w historii otwiera program lojalnościowy pod nazwą Bratex Deker Punkt. Nie byłoby w tym nic nowego, gdyby nie dwa istotne fakty.
Bratex Deker Punkt, to system zrzeszający całą sferę dekarską począwszy od rekomendacji, poprzez aplikację na obiekcie, a skończywszy na samodoskonaleniu w organizowanych przez Bratex Dachy profesjonalnych szkoleniach instruktarzowych.
Bratex Deker Punkt, to także bardzo prosty i przejrzysty system premiujący lojalność. Rozwiązanie zupełnie niewymagające pamiętania jakichkolwiek haseł, loginów do konta czy innych łatwych do zagubienia informacji.

Najprostsza zasada działania

Funkcjonowanie jest banalne. Wystarczy odczytać unikalny kod z naklejki umieszczonej na produkcie i wysłać go sms-em pod numer także podany na tej naklejcie. To wszystko! System potwierdzi zarejestrowanie punktu i także poda aktualne saldo zwrotnym sms-em. Programem objęte są blachy Bratex cięte na wymiar (trapezy, blachodachówki, rąbki zatrzaskowe), blachodachówka modułowa Bratex Scandinavia® oraz system rynnowy Struga. Wszystkie nowe produkty Bratex w 2017 roku także będą objęte programem Deker Punkt.
Wybór nagród jest także prosty. Wystarczy zalogować się w serwisie dekerpunkt.bratex.pl podając numer własnej komórki. Po wpisaniu otrzymanego jednorazowego hasła można przeglądać katalog kilkudziesięciu starannie wyselekcjonowanych nagród dekarskich i dokonać prostego zamówienia. Zamówione nagrody zostaną szybko wysłane pod wskazany adres. Warto przy tym wspomnieć, że dekarz nie ponosi żadnych kosztów związanych z uczestnictwem w programie.

Wartość dodana

System lojalnościowy Bratex Deker Punkt ma na celu nie tylko premiowanie wyrobów spółki, ale także łączyć społeczność dekarską i wprowadzać wartości nieczęsto dzisiaj spotykane, jak zasadne szkolenia dla nowych wyrobów, nawet na miejscu budowy, fachowe doradztwo oraz pracę ze skrzynką narzędziową w pełni wyposażoną w wysokiej jakości przybory.

dekerpunkt.bratex.pl

5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 2 kwietnia, 2017

Autor:

5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły