Na rynku

XVI GALA DEKARSKA I XVI DZIEŃ DEKARZA W ŁODZI

Szanowni Państwo, Drodzy Dekarze i Producenci!

Już po raz 16 mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wspólne Obchody Święta Dekarzy. W tym roku święto zorganizowane zostanie w ŁODZI wraz z Oddziałem Łódzkim PSD. Jako, że dzień ten jest jedyną okazją w roku do spotkania się w tak odświętnej atmosferze liczymy, iż uczestniczyć w nim będzie liczne grono gości z branży dekarskiej. Przygotowaliśmy na tę okazję wiele atrakcji i z pewnością nie będziecie się nudzili!

Łódź to miejsce, w którym historia nieustannie miesza się z teraźniejszością, gdzie stare fabryki zyskują nowe życie i pełnią ważne funkcje w krajobrazie miasta a aktorów z Łódzkiej filmówki można spotkać spacerujących ulicą Piotrkowską i rozmawiających z ludźmi. Na tych właśnie elementach oparty został tegoroczny Dzień Dekarza i temat przewodni wydarzenia. Podczas pikniku towarzyszyła nam będzie Łódź Fabryczna a podczas wieczornej Gali – Łódź filmowa.

P jak PIKNIK PSD czyli Dzień Dekarza w plenerze

Z okazji pikniku Nasi Partnerzy Wspierający przygotowali dla Dekarzy wiele atrakcji, zarówno dla duszy, jak i ciała. Będzie okazja obejrzenia nowości w pokryciach dachowych na stoiskach u Naszych Partnerów. Zabierzemy Was również w podróż po Łodzi Fabrycznej, dotkniemy historii w Pałacu Poznańskiego i wraz z orkiestrą dumnie przemierzymy ulicę Piotrkowską – serce Łodzi, skąd zabytkowym tramwajem powrócimy do Starej Manufaktury przemienionej w oryginalny Hotel Andel’s.

Piknik rozpocznie o godzinie 11.00 Msza Święta dla Dekarzy, którą poprowadzi Kapelan PSD Ksiądz Grzegorz Jaszczyk.

XVI GALA DEKARSKA POLSKIEGO STOWARZYSZENIA DEKARZY odbędzie się w zabytkowej Manufakturze włókienniczej, która przekształcona w nowoczesny i oryginalny hotel ANDEL’S zyskała ponowne życie. Wieczór w tematyce Łodzi filmowej poprowadzi Prezenter Radia Łódź, a wieczorną Galę urozmaici wiele atrakcji – przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek, upominków i prawdziwą ucztę dla podniebienia. Nie może Was zabraknąć na tej uroczystości!

Program Dnia Dekarza i Gali Dekarskiej będzie dostępny od 1 czerwca 2015 na stronie www.dekarz.com.pl

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy a.deran@dekarz.com.pl lub telefoniczny 503 123 908.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 2 czerwca, 2015

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły