Na rynku

XXI Targi Budownictwa Interbud 2014 – nie może cię tam zabraknąć!

Solidna wiedza i doświadczenie to podstawowe atuty każdego dekarza. Jednak bez wsparcia i ciągłego doskonalenie się nie można w pełni rozwinąć skrzydeł. Dlatego już dziś zapraszamy do udziału w Salonie Praktyki Dekarskiej, który zmienił początkowy termin i odbędzie się w ramach XXI Targów Budownictwa Interbud w Łodzi w dniach 14 – 16 lutego 2014 r.

Jest to szczytna kontynuacja Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego – imprezy warsztatowo-szkoleniowej, której przyświeca idea przekazywanie wiedzy na temat dobrej praktyki dekarskiej.

Mamy nadzieję, że tak jak co roku, firmy producenckie chętnie wezmą udział we wspólnym budowaniu programu warsztatów i szkoleń. Jest to doskonały sposób na nie tylko promowanie swoich produktów, ale i na tworzenie pozytywnych relacji między firmami a wykonawcami. Zachęcamy do czynnego udziału w tym przedsięwzięciu.

Termin został zmieniony zgodnie z sugestiami zarówno wystawców jak i uczestników, którzy słusznie zauważyli, że pierwotny termin ustalony na koniec listopada to jeden z bardziej pracowitych okresów wytężonej pracy dekarzy zamykający sezon robót dachowych przed zimą.

Już we wrześniu 2013 dostępne będą formularze zgłoszeniowe wraz z programem wydarzenia.
W przypadku jakichkolwiek pytań uprzejmie prosimy o kontakt z koordynatorem Salonu Praktyki Dekarskiej i Targów Budownictwa Interbud Adrianem Gawrysiakiem (tel. 42 637 12 15 w. 116, gsm 669 610 047 lub mailowo: adrian@interservis.pl).

ASZ

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 8 sierpnia, 2013

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły