Na rynku

Zdobądź tytuł Mistrza Dekarstwa i samochód ISUZU D-Max!

1 września ruszył prestiżowy konkurs firmy Blachotrapez, w ramach którego wyłonieni zostaną Wojewódzcy Mistrzowie Dekarstwa oraz Mistrz Dekarstwa 2024! Jest o co powalczyć – pula nagród w konkursie wojewódzkim wynosi 160 000 zł. Główną nagrodą, którą odjedzie Mistrz Dekarstwa 2024, jest samochód ISUZU D-Max.

Dołącz do dotychczasowych mistrzów!

Dotąd tytuły Mistrzów Dekarstwa zdobyły trzy osoby – Tomasz Niedośpiał, Kamil Kozioł i Jacek Robak. W finałach poprzednich edycji wykonali pracę na światowym poziomie, budząc szacunek swoją precyzją i umiejętnościami.
Dotychczasowi mistrzowie kibicują dekarzom, którym obecnie przyjdzie powalczyć o ten tytuł. Jak podkreślają, udział w konkursie to nie są przelewki!
– Mistrz Dekarstwa trzyma poziom i to ten znany ze światowych konkursów. Liczą się umiejętności, ale też pasja do tego co robimy na co dzień – mówi Tomasz Niedośpiał, zwycięzca 3. edycji konkursu Mistrz Dekarstwa.
Jacek Robak, Mistrz Dekarstwa z pierwszej edycji dodaje, że najważniejsze to mieć fach w ręku i wykazać się precyzją.
– O jakość montażu dbamy nie tylko „od święta”, ale jest to naszą stałą wizytówką – podkreśla pierwszy zwycięzca.

Jak wziąć udział w konkursie?

Warto podkreślić, że do udziału w rywalizacji zgłosić się może każdy dekarz. Konkurs trwa od 1 września do 30 listopada. Można do niego dołączyć w każdej chwili. Spośród zgłoszeń wyłonionych zostanie aż 8 finalistów.
Aby wciąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej www.mistrzdekarstwa.pl. Po chwili nastąpi weryfikacja zgłoszenia. Po niej trzeba wypełnić quiz startowy.
W konkursie biorą udział przesłane przez dekarzy zdjęcia zrealizowanych dachów. Zostaną one poddane pod głosowanie Komisji Konkursowej. Najlepsze z nich trafią do finału.
Konkurs Mistrz Dekarstwa podzielony jest na dwie kategorie. Kategoria Blachotrapez składa się z czterech etapów i w każdym z nich wyłoniony zostanie finalista (szczegóły w regulaminie).
Do drugiej z kategorii – Open, można wysłać zgłoszenie przez cały czas trwania konkursu. Tu przyjmowane będą prace dekarskie wykonane z dowolnych materiałów, dowolnego producenta. Spośród nadesłanych prac wybrane zostaną dwie, które znajdą się w finale.
O dostaniu się do Wielkiego Finału zadecyduje liczba punktów uzyskanych w Klasyfikacji Generalnej.

Zdobądź tytuł Mistrza Dekarstwa i samochód ISUZU D-Max!

Wojewódzki Mistrz Dekarstwa

W konkursie Wojewódzkim wyłonieni zostaną laureaci w każdym z 16 województw. Otrzymają oni vouchery do wykorzystania na zakup produktów z Grupy Blachotrapez lub Partnerów. Aby się zgłosić do konkursu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (ten sam, co w przypadku konkursu Mistrz Dekarstwa 2024). Tytuł Wojewódzkiego Mistrza Dekarstwa, można otrzymać zdobywając największą ilość punktów w danym województwie, we wszystkich podkategoriach (panele dachowe lub elewacyjne Blachotrapez, blachodachówki Blachotrapez, pokrycia z kruszywem skalnym BTR Systems oraz systemy rynnowe KROP).
Nadesłane przez dekarzy zdjęcia realizacji zostaną poddane pod głosowanie Komisji Konkursowej. O dostaniu się do Wielkiego Finału w poszczególnych kategoriach, decyduje liczba punktów uzyskanych w Klasyfikacji Generalnej.
Realizacje w obu rywalizacjach poddane zostaną także pod ocenę internautów. Na wynik głosowania składają się bowiem również unikalne reakcje, komentarze i udostępnienia pod indywidualnym postem konkursowym oraz głosy SMS. Im większy wynik, tym wyższe miejsce.

Finał na Dach Forum w Kielcach

Wielki Finał konkursu organizowanego przez Blachotrapez, odbędzie się podczas Dach Forum. To największe wydarzenie w branży dekarskiej, co nadaje konkursowi jeszcze większego prestiżu. Walcząc o główną nagrodę finaliści zmierzą się na arenie… Nie zabraknie studia komentatorskiego i transmisji live – szykują się zatem niemal sportowe emocje!
Organizator, firma Blachotrapez zachęca do śledzenia strony www.mistrzdekarstwa.pl. Będą na niej publikowane nie tylko kolejne informacje o konkursie, ale także quizy dla Mistrzów Dekarstwa i Wojewódzkich Mistrzów Dekarstwa, wypełnienie których gwarantuje dodatkowe punkty (można ich zdobyć aż 100). Warto również odwiedzić, jeden z wielu, Oddział Firmowy Blachotrapez – tam czekają na dekarzy ekstra punkty (łącznie można ich zdobyć 1500) za zeskanowanie kodu QR.


Data publikacji: 30 grudnia, 2023

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły