Na rynku

Zdobywca nagrody WAN Concrete in Architecture 2014 gościem Międzynarodowej Expo Konferencji Architektonicznej RIFF Warszawa 2015

Podczas sesji plenarnej RIFF Warszawa architekt Matthias Bauer, zdobywca nagrody WAN Concrete in Architecture 2014, zaprezentuje swój projekt DOM H36. Zorganizowane przez ABplus Events wydarzenie odbędzie się 12 października 2015 w warszawskim Hotelu Mariott.

Projekt HOUSE H36 to jedyny w swoim rodzaju budynek Zaprojektowany i wybudowany w Niemczech ukształtowany jest w całości (podłogi, ściany i dachy) z izolacyjnego betonu, jako alternatywa do dodatkowych barier termicznych. Projekt został nominowany do nagrody Mies van der Rohe 2015 i zdobył nagrodę WAN Concrete in Architecture 2014, oraz Iconic Award Architecture Best of Best 2014.

Matthias Bauer jest założycielem MBA/S Associates i współpracownikiem Rem Koolhaas’ Office for Metropolitan Architecture, Rotterdam.
wan-concrete-in-architecture-2014_1
RIFF Międzynarodowa Expo Konferencja Architektoniczna to jedno z najważniejszych wydarzeń służące promowaniu najnowszych przykładów dobrych praktyk w architekturze polskiej i europejskiej, nagradzanych projektów i architektów o wybitnych osiągnięciach.

Expo Konferencja RIFF jest częścią cyklu czterech organizowanych w Polsce corocznych konferencji tematycznych, takich jak LAUD, INGLASS i GIS. Wszystkie expo konferencje są dedykowane architektom, a ich celem jest promowanie przykładów dobrych praktyk z polskiej i europejskiej architektury współczesnej, wymiana know-how oraz kontakt z najlepszymi biurami architektonicznymi na świecie.

Więcej informacji na temat RIFF Warszawa na: http://warsaw.ieriff.eu

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 21 września, 2015

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły