Na rynku

Złoty Medal na MTP BUDMA dla Flamingo

Złoty Medal na MTP BUDMA dla Flamingo

System Flamingo – najnowocześniejszy i najbardziej innowacyjny system rynnowy – w uznaniu swoich zalet, został uhonorowany prestiżowym Złotym Medalem na XIX Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMAT 2010.

Stalowy System Rynnowy FLAMINGO jest bez wątpienia najlepszym produktem w swej kategorii na polskim rynku. To kompletny, zintegrowany system, który ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, spokój i komfort w deszczowe dni. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, najwyższa jakość surowców i najnowocześniejszy park maszynowy, pozwalają zaproponować produkt, który wyróżnia się jakością i estetyką wykonania pod każdym względem.

Producent systemu – firma BUDMAT – dbając o najwyższy standard produktów stara się na każdym etapie działania, sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalnie zaprojektowane rozwiązania konstrukcyjne poszczególnych elementów systemu FLAMINGO pozwalają na ich uniwersalne stosowanie. Cały system jest spójny pod względem kolorystycznym, efektywny w odprowadzaniu wody z połaci dachowej i szczególnie wytrzymały.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą Stalowego Systemu Rynnowego FLAMINGO na stronie www.rynnyflamingo.pl

4.7/5 - (3 głosów)

Data publikacji: 9 lutego, 2010

4.7/5 - (3 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły