Na rynku

Znamy już MATERIAŁY BUDOWLANE POLECANE PRZEZ WYKONAWCÓW ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło X ranking budowlana marka roku

13 czerwca 2014 w Hotelu LORD w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 i Champion Roku 2014. Nagrody otrzymali producenci z branży materiałów budowlanych wyłonieni w rankingu stworzonym na podstawie badań przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski. Przyznanych zostało 55 tytułów Budowlana Marka Roku 2014 w kilkudziesięciu kategoriach produktowych oraz obejmującej cały rynek materiałów budowlanych w Polsce klasyfikacji open.

W wydarzeniu uczestniczyło niemal 100 przedstawicieli producentów materiałów budowlanych w Polsce, stowarzyszeń branżowych i mediów. Pomysłodawcą i organizatorem Rankingu Budowlana Marka Roku jest firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku – lider badań marketingowych dla przedsiębiorstw z sektora budowlanego. Tytuły i wyróżnienia Budowlanej Marki Roku są przyznawane według kryteriów częstotliwości stosowania marki, najwyższej jakości i najlepszej relacji ceny do jakości. Tytuły Championa marki uzyskują dzięki wieloletniemu uznaniu użytkowników.

Z pytaniem o to, co jest siłą wpływającą na coraz większy zasięg rankingu, zwróciliśmy się do Joanny Florczak-Czujwid – Kierownika Projektu Budowlana Marka Roku 2014.

„Zdobycie statuetki lub wyróżnienia to dowód uznania fachowców – bezpośrednich klientów producentów materiałów budowlanych. Zatem firmy cenią sobie to trofeum w sposób wyjątkowy. Cały czas poszerzamy portfolio badanych segmentów na potrzeby Rankingu gdyż rynek tego wymaga -technologie przynoszą nowe rozwiązania, które kilka lat temu jeszcze nie były dostępne. Jesteśmy pełni uznania dla rozwoju, który dokonuje się w Polsce, i który możemy wspierać.”

Podczas Gali uroczyście ogłoszono nawiązanie aliansu strategicznego pomiędzy firmami ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku i Brian Tracy International Consulting, a sam Brian Tracy przekazał słowa powitania i gratulacji skierowane do uczestników spotkania w formie video. Współpraca umożliwi firmom skorzystanie z badań i szkoleń dostarczających rozwiązań komunikacyjnych, obsługi klienta, sprzedażowych i HR.

Dr Elżbieta J. Syrda (Założycielka i Właścicielka ASM) i Małgorzata Walczak-Gomuła (Prezes Zarządu ASM) po wręczeniu nagrody Złota Budowlana Marka Roku 2014 w kategorii open Pawłowi Kisielowi (V-ce Prezes ds. Sprzedaży i Marketingu) z Grupy ATLAS Małgorzata Walczak-Gomuła (Prezes Zarządu ASM) i Grzegorz Pytkowski (Prezes Rady Nadzorczej BTI) Dariusz Pindel ze Złotą Budowlaną Marką Roku 2014 w kategorii materiały zamocowania budowlane dla marki Wkręt-Met Sylwester Szopa z Wyróżnieniem Budowlana Marka Roku 2014 w kategorii kompleksowe systemy ociepleń dla marki baumit Dr Elżbieta J. Syrda , Małgorzata Walczak-Gomuła oraz Andrzej Kaczor ze Złotym Championem Roku 2014 dla marki Soudal w kategorii masy uszczelniające - silikony Jarosław Kwaśniak z Brązową Budowlaną Marką Roku 2014 dla marki Bruk-Bet w kategorii kostka brukowa

Wyniki RANKINGU CHAMPION ROKU 2014 oraz BUDOWLANA MARKA ROKU 2013 W KLASYFIKACJI OGÓLNEJ dostępne na www.rankingmarekbudowlanych.pl

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 21 czerwca, 2014

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły