Narożniki RHEINZINK nie mają słabych punktów

Narożniki RHEIZINK nie mają słabych punktów
Narożniki RHEIZINK nie mają słabych punktów 

Systemy rynnowe mają przede wszystkim zbierać wodę opadową z dachu tak, by można ją było następnie odprowadzać z dala od ścian domu. Aby efektywnie spełniały swoje funkcje muszą być trwałe, szczelne, odporne na rdzę, wgniecenia i utratę koloru. Te ostatnie elementy mają niebagatelny wpływ na wygląd całej elewacji domu. Zalety techniczne i estetyczne muszą zatem iść ze sobą w parze. Te oczekiwania spełniają narożniki RHEINZINK.

Niezwykle wysoko zoptymalizowany proces ich produkcji jest gwarantem doskonałego dopasowania, a wycięcie po obu stronach wulsty umożliwia proste połączenie narożnika z rynną.

Narożniki RHEINZINK to:

– cały narożnik w jednym kawałku,
– grubość metalu ściśle według normy PN-EN 612,
– dostępny w trzech rodzajach naturalnych powierzchni RHEINZINK prePATINA

System odwodnienia od jednego producenta gwarancją sukcesu

Systemy odwodnienia dachu z blachy tytan-cynk RHEINZINK oferują bogate formy i możliwości indywidualnego stosowania. Składają się na nie: półokrągłe i prostokątne rynny dachowe, rury spustowe oraz odpowiednie akcesoria. Program odwodnień dachowych tytan-cynk RHEINZINK to gwarancja otrzymania produktów najwyższej jakości perfekcyjnie do siebie dobranych. Są one wykonane w 100% z tytan-cynku RHEINZINK.

prePATINA – odwodnienia dachu w trzech odmianach

Naprawdę nie jest ważne jaki to będzie system, czy z naturalnej blachy gołowalcowanej RHEINZINK prePATINA walzblank, czy też w wersji szaroniebieskiej lub grafitowej patyny – zawsze będzie składał się z materiałów o najwyższej jakości stopu. Tworzenie się patyny to nic innego jak naturalna warstwa ochronna, która sprawia, że systemy rynnowe RHEINZINK spełniają swoje zadania bez potrzeby konserwacji. Efektywnie i nieprzerwanie przez wiele lat.

Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest zakup całego systemu rynnowego tej samej marki. Nie spotkają nas wtedy żadne przykre niespodzianki w postaci choćby niedopasowania poszczególnych elementów.

ASZ

Data utworzenia: 09.08.2013


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły