Narożniki RHEINZINK nie mają słabych punktów

Narożniki RHEIZINK nie mają słabych punktów
Narożniki RHEIZINK nie mają słabych punktów 

Systemy rynnowe mają przede wszystkim zbierać wodę opadową z dachu tak, by można ją było następnie odprowadzać z dala od ścian domu. Aby efektywnie spełniały swoje funkcje muszą być trwałe, szczelne, odporne na rdzę, wgniecenia i utratę koloru. Te ostatnie elementy mają niebagatelny wpływ na wygląd całej elewacji domu. Zalety techniczne i estetyczne muszą zatem iść ze sobą w parze. Te oczekiwania spełniają narożniki RHEINZINK.

Niezwykle wysoko zoptymalizowany proces ich produkcji jest gwarantem doskonałego dopasowania, a wycięcie po obu stronach wulsty umożliwia proste połączenie narożnika z rynną.

Narożniki RHEINZINK to:

– cały narożnik w jednym kawałku,
– grubość metalu ściśle według normy PN-EN 612,
– dostępny w trzech rodzajach naturalnych powierzchni RHEINZINK prePATINA

System odwodnienia od jednego producenta gwarancją sukcesu

Systemy odwodnienia dachu z blachy tytan-cynk RHEINZINK oferują bogate formy i możliwości indywidualnego stosowania. Składają się na nie: półokrągłe i prostokątne rynny dachowe, rury spustowe oraz odpowiednie akcesoria. Program odwodnień dachowych tytan-cynk RHEINZINK to gwarancja otrzymania produktów najwyższej jakości perfekcyjnie do siebie dobranych. Są one wykonane w 100% z tytan-cynku RHEINZINK.

prePATINA – odwodnienia dachu w trzech odmianach

Naprawdę nie jest ważne jaki to będzie system, czy z naturalnej blachy gołowalcowanej RHEINZINK prePATINA walzblank, czy też w wersji szaroniebieskiej lub grafitowej patyny – zawsze będzie składał się z materiałów o najwyższej jakości stopu. Tworzenie się patyny to nic innego jak naturalna warstwa ochronna, która sprawia, że systemy rynnowe RHEINZINK spełniają swoje zadania bez potrzeby konserwacji. Efektywnie i nieprzerwanie przez wiele lat.

Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest zakup całego systemu rynnowego tej samej marki. Nie spotkają nas wtedy żadne przykre niespodzianki w postaci choćby niedopasowania poszczególnych elementów.

ASZ


Narożniki RHEINZINK nie mają słabych punktów
Oceń artykuł

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także