Rynny metalowe

Stalowy system rynnowy StalGam

Odpowiednio dobrany i dopasowany do stylu architektonicznego budynku system rynnowy jest dopełnieniem wizerunku każdego domu.

Podstawowym zadaniem systemu rynnowego jest zbieranie wód opadowych z połaci dachu i odprowadzanie ich za pośrednictwem rynien i rur spustowych jak najdalej od ścian budynku. To właśnie system rynnowy w dużej mierze decyduje o trwałości elewacji, fundamentów i ścian naszego domu, dlatego tak ważną kwestią jest wybór odpowiedniego systemu. Powinien się on cechować wysokimi parametrami technicznymi oraz ciekawymi i ekonomicznymi rozwiązaniami.

W skład systemu rynnowego wchodzą rynny, rury spustowe oraz cała gama akcesoriów i elementów uzupełniających w różnych rozmiarach, dzięki którym łatwo je dopasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i dużych obiektów przemysłowych.

Produkty Gamrat – dobry wybór

Produkty firmy GAMRAT łączą w sobie nowoczesny design, innowacyjną technologię i  sprawdzone rozwiązania. Zostały stworzone z myślą o  wygodzie, elegancji i pięknie, a także  bezpieczeństwie wieloletniego użytkowania.

StalGam – kompletny system odprowadzania wody deszczowej

Stalowy system rynnowy StalGam – uhonorowany tytułem Produkt Roku 2014 – cieszy się ogromną popularnością ze względu na szybki i prosty montaż, bardzo głęboki profil rynny, wysoką wytrzymałość mechaniczną, odporność na duże różnice temperatur oraz doskonałą jakość zarówno surowca, jak i wykonania. System StalGam wykonany jest z najwyższej jakości stali powlekanej – szwedzkiej stali PRELAQ. Wysoką trwałość blach zapewnia 8 warstw ochronnych, zabezpieczających poszczególne elementy systemu przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych i wielokrotnie wydłużających czas eksploatacji systemu.

Elementy systemu rynnowego StalGam

– Ocynk,
– warstwa pasywacyjna,
– podkład w kolorze warstwy wierzchniej,
– powłoka organiczna.

Zabezpieczenie produktu ośmioma warstwami ochronnymi to odpowiedź na potrzeby osób, które ponad wszystko cenią sobie niezawodność i wieloletnią trwałość produktów. Wysoką wydajność systemu gwarantuje najgłębszy profil rynny powlekanej dostępny na obecnym rynku, a estetykę montowanego orynnowania zapewnia sposób pakowania – rynny i rury spustowe pakowane są pojedynczo w foliowe rękawy, co zabezpiecza je przed ewentualnym zarysowaniem podczas magazynowania i transportu. Niewątpliwym walorem przemawiającym za zakupem systemu rynnowego StalGam oraz potwierdzeniem wysokiej jakości produktu jest 30-letnia gwarancja udzielana przez producenta na korozję perforacyjną.

Bogaty wybór akcesoriów dostępny w ofercie GAMRAT SA zapewnia możliwość zakupu kompletnego systemu rynnowego do każdego rodzaju dachu, co sprawia, że rynny stalowe są niezwykle funkcjonalne i stanowią eleganckie dopełnienie każdego pokrycia dachowego.
stalowy-system-rynnowy-stalgam_1
Systemy rynnowe StalGam oferowane są w 5 kolorach: ciemnobrązowym, brązowym, czarnym, grafitowym oraz ceglastym w rozmiarach 130/90, 130/100 oraz 150/100.

Stalowy system rynnowy StalGam należy do najnowocześniejszych produktów w tej kategorii. Najwyższą jakość produktu potwierdza godło Produkt Roku 2014 przyznane już w pierwszym roku wprowadzenia systemu do oferty handlowej GAMRAT SA.

Więcej na www.gamrat.pl

5/5 - (8 głosów)

Data publikacji: 25 listopada, 2015

Autor:

5/5 - (8 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jacek
    poniedziałek, 30 marca, 2020

    Ja jeśli mogę ,to nigdy nie wybieram plastiku i w przypadku systemów rynnowych także stawiam na inne rozwiązania aniżeli plastik i tutaj wybór pada na stalowe systemy rynnowe StalGam.Taki nowoczesny system rynnowy znakomicie się sprawdzi w nowo budowanych jaki i tych modernizowanych ,warto postawić na nowoczesny system od renomowanej firmy.

Podobne artykuły