JOUANEL Industrie – nowoczesna odpowiedź na każdą potrzebę dekarza

PROBAC-CPRO – mobilna profilarka rąbka stojącego. JOUANEL Industrie
PROBAC-CPRO – mobilna profilarka rąbka stojącego. JOUANEL Industrie 

Dzięki 70-letniemu doświadczeniu w produkcji maszyn i urządzeń blacharskich, francuski producent JOUANEL Industrie jest zawsze krok do przodu. Oferuje urządzenia precyzyjne, funkcjonalne, wytrzymałe, a przy tym łatwe w obsłudze, co z pewnością nie przejdzie bez echa w polskim środowisku dekarskim.

Największy wybór maszyn blacharskich w Europie

JOUANEL Industrie to producent, który od kilku lat z powodzeniem działa na polskim rynku maszyn dekarsko-blacharkich. Dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych produktów, jako jedyny producent europejski, potrafi skutecznie odpowiedzieć na większość potrzeb firm dekarskich oraz zakładów specjalizujących się w plastycznej obróbce blach z arkuszy i kręgów. Oferta JOUANEL Industrie obejmuje zarówno giętarki i gilotyny ręczne, profilarki na rąbek stojący, żłobiarki i walcarki, jak i ciężkie maszyny elektryczne oraz hydrauliczne wyposażone w sterowanie CNC. Każdy fachowiec z branży znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Idź z duchem czasu – postaw na jakość i funkcjonalność, zwiększając możliwości swojej firmy!

Na pytanie, czy cięcie nożem krążkowym może być szybkie i przyjemne, odpowiedź brzmi: Ależ tak! Używając zaginarek ręcznych JOUANEL serii PCX, PCA, PZX i PVX nie musisz pamiętać o każdorazowym doliczaniu kilku centymetrów – innowacyjna prowadnica do noża pozwala ciąć równo z jej krawędzią. Płynny docisk nożny umożliwia precyzyjne ustawienie w pojedynkę materiału do cięcia, a następnie wygięcie 3-metrowej wiatrownicy. Ponadto, specjalny kształt belki gnącej (w zaginarkach PZX, PVX) zapewnia dbałość o Twoje plecy oraz gwarantuje idealny profil nawet przy grubościach do 1,5 mm.

PCA2040 – nowość – 2-metrowa zaginarka aluminiowa – tylko 80 kg! JOUANEL Industrie
Nowość – 2-metrowa zaginarka aluminiowa PCA2040 – tylko 80 kg!

Zaginarki segmentowe JOUANEL to kolejny krok naprzód: trzy dzielone belki, szybka wymiana segmentów (bez narzędzi) oraz ich wysokość robocza (do 100 mm) pozwolą Ci wykonać skomplikowane, trudne obróbki. Niezawodna i mocna, a zarazem dokładna, gilotyna to prawdziwy skarb każdego zakładu blacharskiego. Maszyny oferowane przez firmę JOUANEL posiadają przymiar z dwóch stron, ergonomiczne dźwignie lub elektrykę, zaś ścięte elementy zależnie od potrzeby lądują wprost pod nogi operatora bądź z tyłu maszyny. To tylko niektóre z licznych zalet tych maszyn, dzięki którym znacznie zyskasz na jakości obróbek i oszczędzisz czas pracy.

Profilowanie rąbka stojącego, to czysta przyjemność

Najtrwalsze, a zarazem jedno z piękniejszych pokryć dachowych i elewacyjnych, na dobre powróciło do łask między innymi dzięki nowoczesnym maszynom profilującym firmy JOUANEL. Pozornie duża inwestycja, związana z ich zakupem, w rzeczywistości zwraca się po wykonaniu kilku dachów. Stawiając na jeden z pięciu modeli profilarek PROBAC, stajesz się niezależny i gotowy do pracy w każdym momencie. Parametry techniczne i jakość wykonania maszyn i co za tym idzie produktu końcowego, zaskoczą niejednego doświadczonego dekarza.

Jeśli chcesz osobiście przetestować maszyny JOUANEL, poznać ich możliwość i parametry, skonsultuj się z serwisem techniczno-handlowym w Polsce.

Kamil Jurgielewicz
tel. 668 471 327
k.jurgielewicz@jouanel.com
www.jouanel.com


JOUANEL Industrie – nowoczesna odpowiedź na każdą potrzebę dekarza
5 (100%) 2 głos[ów]

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także