Maszyny dekarskie

Masterdach – producent niezawodnych maszyn do obróbki blach

Firma MASTERDACH produkuje profesjonalne narzędzia dla dekarzy i blacharzy. W ofercie firmy znajdują się m.in. zaginarki ręczne, zaginarki segmentowe, bendery, nożyce oraz akcesoria dekarskie.

Fachowców nie trzeba przekonywać do profesjonalnych maszyn firmy Masterdach. Narzędzia te wyróżnia przede wszystkim zastosowanie materiałów o najwyższym poziomie jakości. Przy ich produkcji wykorzystywana jest technologia CNC. Przekłada się to na precyzję i najwyższy poziom jakości wykonania.

Filozofia działania firmy Masterdach

Najwyższa jakość produktów i obsługi jest wynikiem ciągłego doskonalenia obsługi Klienta i dążenia do doskonałości. Jest to również cel nadrzędny i istota działania na przyszłość. Stawia się na terminowe i szybkie dostawy. Ponadto oferowany jest szybki i pewny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Masterdach - producent niezawodnych maszyn do obróbki blach

Cechy wspólne

Wszystkie urządzenia firmy Masterdach łączy jeden wspólny mianownik. Przede wszystkim ważna jest sztywna i stabilna konstrukcja, dzięki czemu maszyny mogą być wykorzystywane profesjonalnie. Z kolei wysoka estetyka wykonania przekłada się na wytrzymałość i jakość. Istotną rolę odgrywa również elastyczność. Pozwala ona na idealne dopasowanie do potrzeb Klienta. Największym sukcesem firmy są zaginarki mobilne model ZGM. Zaginarka stworzona została głównie z myślą o dekarzach. Zwarta i wytrzymała konstrukcja gwarantuje bezproblemową eksploatacją przez wiele lat. Zaginarki te zaczynają się od długości 1400, 2250, 2750, 3250. Zapewniają one precyzyjne gięcie zarówno na placu budowy jak i w warsztacie.

Firma Masterdach specjalizuje się w produkcji maszyn blacharskich. Bogata oferta obejmuje nie tylko zaginarki, ale również nożyce krążkowe zwijarki, dogniatarki oraz bendery. Na etapie wyboru odpowiedniej maszyny warto skorzystać z fachowego doradztwa specjalistów firmy Masterdach. Oprócz tego istotną rolę odgrywa profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostępność materiałów i części eksploatacyjnych.

Masterdach - producent niezawodnych maszyn do obróbki blach

Model SEG

Zaginarki segmentowe MASTERDACH to kolejny krok naprzód: 3 dzielone belki, szybka wymiana segmentów oraz ich wysokość robocza (do 100 mm) sprawią, że będziesz w stanie wykonać skomplikowane, trudne obróbki.

Podsumowanie

Pomimo tego, że Masterdach to stosunkowo niewielka i młoda firma, ma potencjał. Wart uwagi jest jej intensywny rozwój w tak krótkim czasie – 6 lat od powstania do dzisiejszego prosperity – to budzi podziw. Produkty firmy Masterdach błyskawicznie zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale i w Europie oraz poza starym kontynentem.  www.masterdach.pl

4.8/5 - (26 votes)

Data publikacji: 8 marca, 2019

Autor:

4.8/5 - (26 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jacek
    piątek, 8 marca, 2019

    Dobry fachowiec aby mógł swą pracę wykonywać na odpowiednio wysokim poziomie musi używać dobrego sprzętu.Firma Masterdach jest jedną z lepszych firm działających na rynku i warto kupić narzędzia dekarskie produkowane przez tę właśnie firmę.

  2. Wanda
    piątek, 26 marca, 2021

    Masterdach to profesjonalne i bezpieczne maszyny. W ofercie firmy znajdują się wszystkie niezbędne maszyny i narzędzia, których potrzebuje dekarz. Dzięki nim praca może być precyzyjniejsza i szybsza.

Podobne artykuły