Maszyny dekarskie

Hermann Paus Maschinenfabrik – ludzie, którym zależy…

W północno-zachodnich Niemczech, pod granicą z Holandią od ponad 50 lat działa przedsiębiorstwo Hermann Paus Maschinenfabrik GmbH. Marka mniej znana w Polsce, ale posiadająca znakomitą reputację w międzynarodowej inżynierii mechanicznej.

Bogata oferta Paus

Od momentu założenia w 1968 r. przez Hermanna Pausa, asortyment produktów stale się poszerza. Początkowo koncentrowano się na budowie maszyn budowlanych, a w kolejnych latach rozszerzono działalność o produkcję pojazdów, wind pochyłych, podnośników koszowych i aluminiowych dźwigów dekarskich. Poprzez założenie przedstawicielstwa w Moskwie (2001) i Santiago de Chile (2003) firma podkreśla swoje ukierunkowanie na międzynarodowy rozwój. Z Emsland maszyny są wysyłane na cały świat, a sprzedaż i serwis są gwarantowane przez ogólnoświatową sieć dealerów. Motto „…ludzie, którym zależy” stanowi podstawę wysokich standardów firmy rodzinnej zatrudniającej obecnie ok. 250 pracowników. Jakość „Made in Germany” gwarantowana jest m.in. dzięki wdrożonym systemom zarządzania jakością ISO 9001.

Hermann Paus Maschinenfabrik - ludzie, którym zależy…

Dystrybucja Paus w Polsce

Od 2019 roku wyłącznym importerem i dystrybutorem żurawi dekarskich w Polsce jest firma Glasslift z siedzibą w Zgierzu koło Łodzi. W ofercie firmy Hermann Paus Maschinenfabrik można znaleźć szeroki wachlarz urządzeń, takich jak windy dekarskie, platformy czy żurawie dekarskie. Dzięki zaawansowanej technologii, myśli skierowanej w stronę innowacyjnych rozwiązań oraz komponentów najwyższej jakości umożliwia bezpieczne i bezproblemowe przenoszenie ładunków nawet na wysokość 48 m.

Maszyny na życzenie

Każde zamówienie i produkt stają się indywidualnym projektem specjalnie dostosowanym do oczekiwań klienta. Jest to szczególnie istotne np. w pojazdach górniczych, które także znajdują się w ofercie firmy. Biorąc pod uwagę bardzo różnorodne wymagania w kopalniach i tunelach (wymiary wałów, warunki atmosferyczne, charakter obrabianego materiału), które prowadzą do wielu wariancji, takie podejście do klienta jest obowiązkowe. Dzięki doświadczonej i kreatywnej grupie techników oraz działu IT takie projekty stają się wyzwaniem, które daje motywację i napędza pracę zespołu. Zdecydowaną zaletą firmy Hermann Paus Maschinenfabrik jest ciągła chęć doskonalenia się i wprowadzania usprawnień. Prawdziwym krokiem naprzód było wdrożenie systemu ERP integrującego wszystkie działy i linie produkcyjne od etapu przygotowania oferty do wysyłki produktu do klienta. Zastosowanie oprogramowania najnowszej generacji pozwala technikom projektować maszyny zapewniające największą wydajność przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa użytkowników.

Więcej na www.glasslift.pl

5/5 - (35 votes)

Data publikacji: 8 lipca, 2019

Autor:

5/5 - (35 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. organizator
    środa, 10 lipca, 2019

    Urządzenia i maszyny podnośnikowe stanowią istotne wyposażenie firm budowlanych. Podnośniki i żurawie są niezbędne również przy pracach dekarskich. Niewątpliwą zaletą firmy Hermann Paus Maschinenfabrik jest możliwość produkcji tego typu urządzeń pod konkretne wymagania klienta.

  2. Maciej
    środa, 10 lipca, 2019

    Firma Paus jest mało popularna może że względu na nie szablonowe rozwiązania. Indywidualne zamówienia, niemiecka jakość więc widać, że zależy im na naszym rynku.

Podobne artykuły