Maszyny dekarskie

JOUANEL Industrie – nowoczesna odpowiedź na każdą potrzebę dekarza

JOUANEL Industrie – nowoczesna odpowiedź na każdą potrzebę dekarza 70-letnie doświadczenie w produkcji maszyn i urządzeń blacharskich francuskiego producenta JOUANEL Industrie sprawia, że firma jest zawsze krok przed konkurencją. Oferowane przez nią urządzenia są nie tylko funkcjonalne, precyzyjne i wytrzymałe, ale dodatkowo łatwe w obsłudze, co dostrzeżone zostało bez wątpienia wśród polskich dekarzy.

Maszyny blacharskie – największy wybór w Europie

Firma JOUANEL Industrie od kilku lat działa na polskim rynku dekarskim. I to z powodzeniem. Oferowany przez nią szeroki wachlarz produktów sprawia, że jako jedyny producent w Europie, skutecznie odpowiada nią niemal wszystkie potrzeby firm dekarskich i zakładów, które specjalizują się w plastycznej obróbce blach z kręgów i arkuszy. JOUANEL Industrie oferuje giętarki, gilotyny ręczne, żłobiarki, walcarki, profilarki na rąbek stojący, ale także ciężkie maszyny zarówno elektryczne, jak i hydrauliczne, które wyposażone są w sterowanie CNC. Nic zatem dziwnego, że każdy fachowiec z branży znajduje tu coś dla siebie.

Zwiększaj możliwości swojej firmy stawiając na jakość i funkcjonalność!

Można już twierdząco odpowiedzieć na pytanie, czy cięcie nożem krążkowym może być przyjemne i łatwe. Dzieje się tak za sprawą zaginarek ręcznych JOUANEL Industrie serii PCX, PZX, PCA i PVX. Używając ich bowiem nie trzeba pamiętać o każdorazowym doliczaniu “kilku centymetrów”. Innowacyjna prowadnica do noża bowiem pozwala ciąć równo z jej krawędzią. Precyzyjne ustawienie przez jedną osobę materiału do cięcia umożliwia płynny docisk noża, można następnie wygiąć 3-metrową wiatrownicę. Specjalny kształt belki gnącej, umieszczonej w zaginarkach PZX, PVX zapewnia idealny profil przy grubościach do 1,5 mm, dbając przy tym o Twój komfort.

PCA2040 – nowość – 2-metrowa zaginarka aluminiowa – tylko 80 kg! JOUANEL Industrie

Nowość – 2-metrowa zaginarka aluminiowa PCA2040 – tylko 80 kg!

Kolejnym krokiem naprzód są zginarki segmentowe JOUANEL. Trzy dzielone belki, szybka, beznarzędziowa wymiana segmentów, wysokość robocza do 100 mm pozwalają na wykonanie trudnych i skomplikowanych obróbek. Gilotyna – niezawodna, mocna i bardzo dokładna to niezbędny element wyposażenia dobrego zakładu blacharskiego. Firma JOUANEL oferuje maszyny, które posiadają przymiar z dwóch stron. Mają ergonomiczne dźwignie, bądź elektrykę. Ścięte elementy natomiast mogą spadać pod nogi operatora albo  z tyłu maszyny. Te i inne zalety maszyny sprawiają, że wykonawca zyskuje nie tylko na jakości obróbek, ale też oszczędza sporo czasu.

Przyjemność płynąca z profilowania rąbka stojącego

Dzięki maszynom profilującym firmy JOUANEL powróciło do łask jedno z najtrwalszych i najładniejszych pokryć dachowych i elewacyjnych. Inwestycja związana z zakupem urządzenia jest tylko pozornie duża. Zwraca się bowiem po wykonaniu kilku dachów. Wybór jednego z pięciu modeli profilarek PROBAC daje niezależność i gotowość pracy w każdym momencie. Wysoka jakość wykonania maszyny i jej parametry techniczne przyczyniają się bez wątpienia do jakości produktu finalnego. Zaskakują nim wielu doświadczonych dekarzy.

Istnieje możliwość przetestowania maszyn JOUANEL, poznania ich możliwości i parametrów. W tym celu należy skontaktować się

Kamil Jurgielewicz
tel. 668 471 327
k.jurgielewicz@jouanel.com
www.jouanel.com

4.9/5 - (20 votes)

Data publikacji: 28 stycznia, 2018

Autor:

4.9/5 - (20 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Wanda
    sobota, 22 maja, 2021

    To firma z wieloletnią tradycją. Klienci chętnie wybierają urządzenia Jouanel Industrie, ponieważ są niezawodne oraz łatwe w obsłudze. Firma jest popularna nie tylko we Francji, ale w całej Europie, także w Polsce.

Podobne artykuły