Obróbki dekarskie

Dach na bazie gotowych obróbek i… szybciej się nie da!

Firma rodzinna PIASTEK z siedzibą w Rudnikach koło Częstochowy jest znanym specjalistą w dziedzinie blacharstwa budowlanego. Oferta sprzedażowa firmy obejmuje blachy, naturalny łupek, systemy odwodnienia i materiały oferowane przez partnerów, takich jak Rheinzink, Prefa, VMZinc, ZMSilesia oraz narzędzia marki STUBAI. Najważniejszym elementem działalności firmy są gotowe obróbki blacharskie na rąbek tradycyjny do zastosowania na attykach, kominach, parapetach, wiatrownicach, podbitkach, balkonach i ogrodzeniach.

Gotowe obróbki blacharskie

Firma oferuje gotowe obróbki blacharskie na tradycyjny rąbek stojący, w tym obróbkę blacharską kominów, attyk, pasów podrynnowych, wiatrownic, podbitek, balkonów i ogrodzeń. Piastek oferuje przy tym możliwość dorobienia wszystkich elementów potrzebnych do montażu, w tym narożników attyk, gzymsu czy łączników attyk typu „T”, zapewnia także formatki początkowe i zamykające. Dla ułatwienia instalacji gotowych obróbek blacharskich, dołączona jest do nich instrukcja zawierająca kolejność montażu.
Obróbki kominów wykonywane są z dwóch części, do pokryć falistych przednia część dodatkowo wykańczana jest aluminiową taśmą samoprzylepną 3D do indywidualnego uformowania. Obróbki dostępne są w szerokiej kolorystyce z palety RAL i wykonane z różnych materiałów, w tym z blachy stalowej powlekanej, blachy aluminiowej Prefa, blachy tytanowo-cynkowej Rheinzink, ZMSilesia, VMZinc, a także z materiałów dostarczonych przez Klienta.

Obróbki blacharskie Piastek

– Nasze elementy blacharskie wyróżniają się unikalną jakością, wynikającą bezpośrednio z naszego doświadczenia. Obróbki są przygotowywane w taki sposób, że poszczególne elementy idealnie pasują do siebie, co umożliwia nawet laikowi, który nie zna się na gięciu blachy i składaniu jej, łatwy i szybki montaż. Dzięki naszym obróbkom, ułatwiamy i przyspieszamy proces montażu, co zdecydowanie daje nam przewagę nad konkurencją – wyjaśnia właściciel firmy, Tomasz Piestrzyński.
Obróbki mogą być przygotowane na dowolny wymiar, na elewacje i na dachy. Obróbki kominów wykonywane są na dachy o kącie pochylenia w zakresie 0-55°. Firma wykonuje również obróbki attykowe, pasy podrynnowe, podbitki, wiatrownice na tradycyjny rąbek stojący, mocowane na haftry, bez widocznych wkrętów i z eliminacją potencjalnych miejsc przecieku. Obróbki te gwarantują szybki i łatwy montaż, oszczędność czasu i minimalizację kosztów robocizny.

Obróbki blacharskie Piastek

Kup i dowiedz się jak zamontować

Klienci zainteresowani wyłącznie zakupem materiałów mogą liczyć na doświadczenie i wiedzę specjalistów z firmy Piastek, którzy instruują, jak prawidłowo wykonać pokrycie w technologii rąbka stojącego, oraz w razie potrzeby służą 1-dniowym szkoleniem wykonawcy na budowie. Tomasz Piestrzyński dzieli się swoją wiedzą także jako trener, podczas szkoleń organizowanych m.in. przez PSD.
Wszystko to wsparte jest dodatkowo zapleczem maszynowym, które również pozostaje do dyspozycji klientów firmy. Firma Piastek nie zasypia gruszek w popiele i dynamicznie rozwija swój park maszynowy. W ubiegłym roku powiększył się on o nową gilotynę, zaginarkę i wycinak. To znacznie przyspieszyło pracę i korzystnie wpłynęło na możliwości przerobowe zakładu.

Obróbki blacharskie Piastek

Więcej o firmie dowiedzieć się można z jej strony – www.piastek.pl lub kontaktując się z nią bezpośrednio.

PIASTEK TOMASZ PIESTRZYŃSKI
ul. Grzybowska 22, 42-240 Rudniki
+48 609 789 090
Mail kontaktowy: biuro@piastek.pl


Data publikacji: 18 listopada, 2023

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły