Obróbki dekarskie

Innowacja w tradycyjnych metodach – gotowe obróbki blacharskie

Pokrycie dachu z blachy posiada długą historię i nadal jest na topie, wpisując się idealnie w nowoczesną architekturę. Jednak tradycyjna obróbka blacharska na rąbek jest wymagająca i powinna być wykonana przez doświadczonego fachowca.

Attyka na rąbek tradycyjny
Attyka na rąbek tradycyjny

Dziś oczekujemy innowacji w tradycyjnych metodach. Zwracamy szczególną uwagę na trwałość i wytrzymałość pokrycia dachowego, by móc spać spokojnie, nie martwic się o usterki, przecieki i naprawy. Jak tego dokonać? Odpowiedź jest prosta: skorzystać z doświadczenia i nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązań.
Tu właśnie przychodzi nam z pomocą firma Piastek, która wyszła naprzeciw oczekiwaniom inwestorów i fachowców, kontynuując pracę nad technologią obróbki blacharskiej na rąbek, ale z gotowych elementów.

Parapet z zamkniętymi szczelnie bokami
Parapet z zamkniętymi szczelnie bokami

Ich największą zaletą jest połączenie tradycyjnego wyglądu z szybkością montażu i jakością produktu. Wykonane są bowiem z blachy płaskiej tytanowo-cynkowej, aluminiowej bądź stalowej, dostępnej w bogatej kolorystyce RAL. Można je zastosować na każdym dachu: płaskim, stromym, a także dwu- i wielospadowym oraz na attyce. W ofercie znajdują się też gotowe narożniki i łączniki typu ,,T”.
Każdy projekt jest inny, dlatego obróbki firmy Piastek przygotowywane są najczęściej na zamówienie, by ich kształt, ilości i wymiary dostosować do konstrukcji dachu. Aby otrzymać dokładne wyliczenia, wystarczy wysłać producentowi projekt lub rysunek. Ponadto do zamówienia dołączona jest instrukcja, która zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę fachowców.

Gotowa obróbka komina na wymiar
Gotowa obróbka komina na wymiar

Jak spełnić oczekiwania w zakresie solidnego i kompleksowo wykonanego dachu? Wystarczy sięgnąć po gotowe produkty stworzone przez najlepszych. Bogata oferta, jakość, dokładność i powtarzalność produktów oraz łatwy montaż, są gwarantem trwałego i modnego pokrycia dachowego, wykonanego przez firmę z długoletnim doświadczeniem.

F.P.H.U. PIASTEK Tomasz Piestrzyński
ul. Grzybowska 22, 42-240 Rudniki
tel. +48 609 789 090
www.piastek.pl

5/5 - (24 votes)

Data publikacji: 20 marca, 2021

Autor:

5/5 - (24 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Damian
    poniedziałek, 22 marca, 2021

    uniwersalne obróbki raczej nie istnieją, raczej zawsze muszą być na zamówienie. gotowe elementy do montażu na pewno przyśpieszą proces montażu i takie składanie cieszy. trzeba sobie pomagać nawet przy pomocy gotowych elementów, najważniejszy jest efekt końcowy, czyli solidne wykończenie.

  2. budowlaniec
    wtorek, 23 marca, 2021

    Gotowe elementy obróbek dachowych są niewątpliwie świetnym rozwiązaniem uzupełniającym pokryć dachowych. Zapewniają szczelność i trwałość, oszczędzają czas prac dekarskich. Tak jak i w pozostałych dziedzinach budownictwa prefabrykacja bezsprzecznie skraca czas budowy.

Podobne artykuły