Obróbki dekarskie

Gotowe obróbki blacharskie Piastek

Rodzinna firma PIASTEK z siedzibą w Rudnikach koło Częstochowy to znany w branży specjalista w zakresie blacharstwa budowlanego, z obróbką na tradycyjny rąbek stojący na czele.

Podstawa sprzedaży firmy Piastek to blachy, łupek naturalny, systemy odwodnienia i wszelkie materiały oferowane przez partnerów, takich jak Rheinzink, Prefa i VMZinc, zaś dodatkowe uzupełnienie oferty stanowią narzędzia marki STUBAI. Nowością w ofercie, która dalej została dokładniej omówiona, są gotowe obróbki blacharskie na rąbek tradycyjny do zastosowania na attyki, gotowe obróbki kominów oraz czapy na kominy, pasy podrynnowe, parapety, wiatrownice, podbitki, balkony czy ogrodzenia. Klienci zainteresowani wyłącznie zakupem materiałów mogą liczyć na doświadczenie i wiedzę specjalistów z firmy Piastek, którzy instruują jak prawidłowo wykonać pokrycie w technologii rąbka stojącego oraz w razie potrzeby służą 1-dniowym szkoleniem wykonawcy na budowie. Wszystko to wsparte jest dodatkowo zapleczem maszynowym, które również pozostaje do dyspozycji Klientów firmy.

Wiatrownica, pas podrynnowy i podbitka na rąbek tradycyjny.
Wiatrownica, pas podrynnowy i podbitka na rąbek tradycyjny.

Gotowe obróbki blacharskie na tradycyjny rąbek stojący

Na tym polu firma Piastek oferuje całą gamę różnorodnych prac, które zasługują na krótkie przedstawienie. Na początek trzeba wskazać gotową obróbkę blacharską komina na dowolny wymiar i na kąt dachu w zakresie 0-55°. Obróbkę taką firma Piastek wykonuje z dwóch części, gdzie przednia wykańczana jest aluminiową taśmą samoprzylepną 3D do indywidualnego uformowania na pokrycia faliste (blachówka zwykła, z blachy itd.). Firma wykonuje obróbkę do każdego pokrycia dachowego w wybranej kolorystyce w skali RAL i z materiałów, takich jak blacha stalowa powlekana, blacha alu Prefa, blacha tytanowo cynkowa Rheinzink lub z materiałów od Klienta. Warto zwrócić też uwagę na obróbkę blacharską attyki na rąbek tradycyjny, mocowaną na haftry, bez widocznych wkrętów i przy eliminacji potencjalnych miejsc przecieku. Obróbka ta jest do zamówienia na każdy wymiar w bogatej kolorystyce RAL z tych samych materiałów, co wcześniej wymienione. Parapety z zarobionymi boczkami to następny typ obróbki. Parapety te firma Piastek wykonuje w dowolnych wymiarach do 3 mb w bogatej kolorystyce RAL.

Warte odnotowania są też żaro- i kwasoodporne czapy na komin wykonywane z blachy nierdzewnej 1,4404 (tzw. kwasówka 316 l). Kolejne pozycje w ofercie to pas podrynnowy na rąbek, wiatrownica oraz obróbka balkonu bądź tarasu na rąbek tradycyjny. Obróbkę taką można zamówić na każdy wymiar w bogatej kolorystyce RAL z wcześniej wymienianych materiałów.

Podsumowanie

Firma Piastek to gwarant najwyższej jakości wykonania obróbki blacharskiej, co wynika nie tylko z faktu współpracy z wiodącymi producentami materiałów, takimi jak m.in. Rheinzink, Prefa i VMZinc. Siłą jej są też wieloletni pracownicy posiadający odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie oraz wiedzę zdobytą na wielu szkoleniach, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, a wśród nich m.in. „Blacharz Jakości” (2014 rok) oraz dyplom mistrzowski w zawodzie dekarza (2013 rok). Są oni gwarancją dobrze wykonanej pracy na najwyższym poziomie jakościowym oraz rzetelnego wsparcia dla każdego Klienta na każdym kroku inwestycji.

F.P.H.U. PIASTEK Tomasz Piestrzyński
ul. Grzybowska 22, 42-240 Rudniki
tel. +48 609 789 090
www.piastek.pl

5/5 - (26 votes)

Data publikacji: 8 lutego, 2021

Autor:

5/5 - (26 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. innowator
    poniedziałek, 8 lutego, 2021

    Gotowe obróbki blacharskie są niezwykle wygodnym elementem wykończenia budowlanego. Pozwalają na szybki ich montaż i gwarantują przy fachowym ich ułożeniu szczelność i estetykę. Słowa uznania dla firmy PIASTEK za wprowadzenie innowacji i ukłon w stronę inwestora oraz wykonawcy.

  2. obywatel
    poniedziałek, 8 lutego, 2021

    Bardzo dobrze ,że firma Piastek się rozwija i wprowadza do swej oferty nowe produkty.Dzięki takim działaniom w budownictwie,a w szczególności przy pokryciach dachowych znacznie łatwiej będzie pokryć budynki dzięki gotowym obróbkom blacharskim.

Podobne artykuły