Obróbki dekarskie

Gotowe obróbki blacharskie na wymiar

Blacha oprócz tego, że jest materiałem ponadczasowym, uniwersalnym i przede wszystkim praktycznym, doskonale wpisuje się w nowoczesną, minimalistyczną architekturę. Jednak oprócz widocznej na pierwszy rzut oka powierzchni pokrytej blachą, równie istotna jest staranność i precyzja przy montowaniu elementów wykończeniowych, zwłaszcza przy tradycyjnej obróbce blacharskiej na rąbek. Istnieją jednak nowoczesne rozwiązania, które nie tylko ułatwią ich montaż, ale przede wszystkim, zapewnią odpowiednie funkcjonowanie całej konstrukcji.

Współczesna architektura i obowiązujące trendy stale nawiązują do tradycyjnych, ponadczasowych form, jednak w nowym, lepszym wydaniu. Inwestując w pokrycie dachowe, oczekujemy wysokiej jakości oraz dużej trwałości i wytrzymałości przy jednoczesnym doskonałym pod względem wizualnym, estetycznym i praktycznym efekcie. By uzyskać oczekiwany rezultat, podczas wykonywania pokrycia dachowego oraz elementów zaliczanych do tzw. obróbki blacharskiej, warto skorzystać z doświadczenia profesjonalistów oraz nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań.

Gotowa obróbka komina na wymiar.
Gotowa obróbka komina na wymiar.

Obróbka blacharska kluczem do trwałego i solidnego dachu

Czemu to takie istotne? Dzięki odpowiedniej obróbce blacharskiej dach staje się jedną, idealnie skomponowaną całością. Wysokiej jakości, profesjonalne i dobrze zamontowane elementy, zapewniają doskonałą szczelność, wodoodporność i wytrzymałość pokrycia. Jakie zatem rozwiązania stosować, przy niezwykle wymagających obróbkach blacharskich na rąbek? Warto wybierać te nowoczesne i sprawdzone, które zostały stworzone z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, przez uznaną firmę z bogatym doświadczeniem.

Parapet z zamkniętymi szczelnie bokami.
Parapet z zamkniętymi szczelnie bokami.

Obróbka blacharska na rąbek z gotowych elementów

Największą zaletą gotowych elementów wykończeniowych, tj. obróbek blacharskich na rąbek jest połączenie tradycyjnego wyglądu oraz szybkości i precyzji montażu z wysoką jakością produktu. Długoletnie doświadczenie firmy Piastek pozwoliło stworzyć produkty idealne, niezbędne do wykonania trwałego, solidnego i kompleksowo wykonanego pokrycia dachowego.
Aby dach stanowił spójną, estetyczną całość i przyczyniał się do odpowiedniego stanu całej konstrukcji, wszystkie oferowane przez producenta obróbki wykonane są z blachy płaskiej tytanowo -cynkowej, aluminiowej lub stalowej w szerokiej gamie kolorystycznej RAL. Co więcej, można je mocować na każdym rodzaju dachu (stromym, płaskim, dwu- i wielospadowym) oraz na attyce. W bogatej ofercie firmy Piastek znajdziemy również gotowe narożniki oraz łączniki typu „T”. Dzięki zastosowanej metodzie produkcji i materiałom wysokiej jakości, wszystkie gotowe obróbki blacharskie na rąbek charakteryzują się wysoką precyzją wykonania, która w późniejszym czasie przekłada się na precyzję montażu oraz doskonały efekt.

Obróbki blacharskie na wymiar

Żeby dach spełniał swoją podstawową funkcję i skutecznie chronił wnętrze obiektu oraz pozostałe elementy budynku, obróbki blacharskie muszą być wykonane bardzo precyzyjnie. Dzięki możliwości zamówienia obróbek do realizacji indywidualnych projektów, jaką daje firma Piastek, mamy gwarancję, że otrzymamy elementy idealnie dostosowane (pod względem kształtu, wymiarów i ilości) do konstrukcji naszego dachu. Aby otrzymać dokładne wyliczenia, wystarczy wysłać producentowi projekt lub rysunek, a po dokonaniu zamówienia, otrzymamy instrukcję, która zdecydowanie ułatwi i przyspieszy prace montażowe.

F.P.H.U. PIASTEK Tomasz Piestrzyński
ul. Grzybowska 22, 42-240 Rudniki
tel. +48 609 789 090
www.piastek.pl

4.9/5 - (39 votes)

Data publikacji: 22 sierpnia, 2021

Autor:

4.9/5 - (39 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. wygodny
    poniedziałek, 23 sierpnia, 2021

    Gotowe obróbki blacharskie na wymiar stanowią doskonałe rozwiązanie przy wykonywaniu pokryć dachowych. Gwarantują szybki montaż, a przede wszystkim idealną szczelność. Z tego względu warto skorzystać z gotowych elementów obróbek blacharskich.

  2. kos
    poniedziałek, 23 sierpnia, 2021

    Obróbki blacharskie jako gotowe elementy na wymiar są bardzo dobrym rozwiązaniem gdy chcemy zaoszczędzić czas,a dla fachowca pozostaje jedynie montaż.Dzięki możliwości zamówienia obróbek do indywidualnej realizacji mamy pewność,że zamówione elementy według projektu będą idealnie dopasowane i pozostanie je jedynie fachowo zamontować.

Podobne artykuły