Budownictwo drewniane

Domy prefabrykowane pod klucz – gotowe domy bez szukania ekip budowlanych

W XXI wieku, wypełnionym pogonią za sukcesem, czas stał się bezcenną walutą. Wartość każdej godziny jest na wagę złota – dlatego tak ważne jest, by rozwiązania problemów były na wyciągnięcie ręki. Nie inaczej jest z kwestią dotycząca jakże istotnej sfery życia, jaką jest własne domowe ognisko.

Budowa domu kojarzy się przede wszystkim z powolnym postępem prac, opóźnieniami i koniecznością nadzoru kolejnych ekip budowlanych. Można tego wszystkiego uniknąć, nie płacąc kilkukrotnie więcej – na rynku budowlanym działają firmy produkujące domy z prefabrykatów, gotowe w krótkim czasie i wykończone pod klucz.

Domy prefabrykowane – domy pod klucz w krótkim czasie

Co właściwie oznacza termin „domy prefabrykowane”? Oznacza to, że elementy domu powstają w specjalistycznym zakładzie wytwórczym. Mowa tu o naprawdę dużych elementach – to mogą być całe ściany, części stropów, a nawet ćwiartki całej konstrukcji. Korzystając z usług wyspecjalizowanej firmy, ma się pewność, że każdy element przeszedł surową kontrole jakości – rzetelny i profesjonalny producent zapewnia również naprawę ewentualnych usterek w ramach gwarancji.

Dom z prefabrykatów – a co z projektem?

Istnieje możliwość zlecenia wykonania elementów pod własny projekt, niemniej jednak tańsze i pewniejsze rozwiązanie to skorzystanie z projektu firmy. Projekt firmowy to pewność, że powstało już sporo domów opartych na tym projekcie, a co za tym idzie – jest sprawdzony, funkcjonalny i bezpieczny.

Domy szkieletowe – czy warto inwestować w ich budowę?

Decydując się na zakup i budowę domu szkieletowego z oferty Danwood, można oczekiwać gotowej konstrukcji bardzo szybko. Budowa domu szkieletowego wraz z użyciem prefabrykatów to ekspresowe rozwiązanie – montaż samej bryły domu to kwestia kilku dni, na wykończenie trzeba poczekać od dwóch do czterech miesięcy. W porównaniu ze standardową gospodarczą budową, efekt jest po prostu błyskawiczny.

Domy pod klucz od Danwood – a co z aranżacją wnętrz?

Ci, którym zależy na jak najszybszym zamieszkaniu w gotowym domu, z całą pewnością będą zadowoleni z możliwości, jakie oferuje firma Danwood. Postawienie domu potrwa bardzo krótko i gwarantuje fachowość – całym procesem zajmuje się wyspecjalizowany zespół, który ma na koncie już przeszło 11 tysięcy domów.

Danwood to nie tylko gwarancja ekspresowej budowy domów z prefabrykatów – pojęcie ”pod klucz” nabiera nowego znaczenia. Do dyspozycji klientów pozostaje także ekipa ekspertów aranżujących wnętrza. Wybierając gotowe projekty „WohnArt”, klienci zyskują luksusowe wnętrza, do których od razu można się wprowadzić. Aranżacja obejmuje cała przestrzeń, włącznie z wyposażeniem łazienek i toalet. Trudno o podobny profesjonalizm połączony z jakością na rynku.

Domy prefabrykowane pod klucz

Inteligentne domy – czy taki dom również można kupić pod klucz?

Technologia to drugie imię firmy Danwood. W ofercie, poza gotowymi domami, znajdują się również projekty z zaimplementowanymi rozwiązaniami dla inteligentnych domów. Wystarczy zapoznać się z portfolio Danwood i wybrać jeden z trzech pakietów domów typu smart.

Smart home to nie tylko sterowanie oświetleniem. Danwood w swojej ofercie posiada opcje umożliwiające sterowanie napięciem w wybranych gniazdkach, czujniki wiatru zapobiegające uszkodzeniu rolet, kontrolę automatyki z dowolnego miejsca na Ziemi, a nawet kontrolę zużycia prądu. Domy ekologiczne, inteligentne, energooszczędne i błyskawiczne w budowie. Danwood to innowacyjna firma, oferująca najlepsze rozwiązania na rynku.

Danwood  łączy tradycję z innowacyjnością – domy pod klucz o najwyższym standardzie

Początki Danwood sięgają 1969 roku, i dość wspomnieć, że ma wspólne korzenie z jednym z gigantów na międzynarodowej arenie – firmą LG Group. Przez lata firma wypracowała sobie pozycję w top 25 w rankingu 250 najlepszych międzynarodowych firm budowlanych, prowadzonym przez magazyn ENR. Obecnie korzysta z autorskiej platformy „Xi AI Platform”, która zbiera, analizuje i dostarcza rozwiązania zoptymalizowane pod kątem potrzeb, oczekiwań i zadowolenia użytkowników. Danwood to gotowe domy na miarę XXI wieku.

5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 11 stycznia, 2021

Autor:

5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    poniedziałek, 11 stycznia, 2021

    Domy prefabrykowane to doskonały pomysł. Będąc w Finlandii widziałem budowę szeregowców dla seniorów. Sam dom powstał w kilka dni. mało tego niektóre jego elementy podczas montaży zawierały już fragmenty potrzebnych instalacji. Nieco dłużej trwało wykończenie wnętrz poszczególnych segmentów jak również części ogródkowej, ale całość powstała bardzo szybko, zbudowano solidnie i trwale, co w skandynawskich warunkach ma niebagatelne znaczenie i co ważne dom był dostosowany do potrzeb seniora. Ten trend ma sens i gdybym teraz budował to być może wybrałbym taki wariant bo czas rzeczywiście jest ważny.

  2. Krzysztof
    wtorek, 12 stycznia, 2021

    Gotowe domy z zewnątrz niczym nie różnią się od tradycyjnych bo wyglądają nowocześnie i energooszczędne. Taki domek powinien wystarczyć na jeden cykl życia swoją trwałością przez dobre kilkanaście lub dziesiąt lat. Szybko i tanio nie koniecznie musi być gorzej, może być dla wielu zadawalająco dobrze.

Podobne artykuły