Budownictwo drewniane

Eco-house – milimetry mają znaczenie

Domy prefabrykowane cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego. Ceny energii rosną i rachunki w gospodarstwach domowych są coraz wyższe. Wyedukowane społeczeństwo wie, że zamieszkanie w domu energooszczędnym nie tylko odciąży portfel, ale także da domownikom niesamowity komfort.

Eco-house to firma słynąca z domów prefabrykowanych, ale także z nieprzeciętnej jakości i precyzji. Ową jakość i precyzję wyznacza tu i zapewnia nieustannie rozwijany park maszynowy i narzędziowy. Także w tym celu zakupiono urządzenie 3D Disto firmy Leica. Pozwala ono na dużo dokładniejsze pomiary, a co za tym idzie na oszczędność materiałów, szybszą pracę i brak nerwów. 3 D Disto mierzy laserowo z dokładnością 1,2 mm na 50 metrach.
Urządzenie dokonujące tak dokładnych pomiarów wieńców, czy wystających szpilek daje pewność „dopasowania” poszczególnych elementów. Można zatem wykonać każdy element, który bez podkładek, klinów i sztukowania doskonale złączy się z resztą wymarzonego domu.

By nie spoczywać na laurach

Każda nowo zakupiona maszyna, zarówno tak skomplikowana jak centrum ciesielskie, jak i laser, który można zabrać ze sobą na plac budowy kupowane są w firmie Eco-house z kilku bardzo ważnych powodów: zapewniają efektywność, oszczędność czasu, ułatwiają proces produkcji i montażu. I choć wszystko to w firmie wychodzi już bardzo dobrze – wciąż dąży się tu do ideału. Do stanu, w którym zarówno klient, jak i wykonawca będą naprawdę dumni ze swojego dzieła. Firma stawia na nowości. Targi, prasa branżowa wyznaczają trendy, które oceniane przez przydatność i wydajność – zasilają coraz mocniejszy park maszynowy.

Eco-house - milimetry mają znaczenie

Z myślą o Twoim domu

Stawianie na to, co nowe, dobre i funkcjonalne, to nie tylko ułatwienie pracy projektantowi i poszczególnym ekipom, to przede wszystkim skupienie się na potrzebach klienta – jego wygodzie i estetyce budynku. Dom idealnie dopasowany daje poczucie bezpieczeństwa i, cóż tu dużo mówić, znacznie lepiej wygląda. Osoby, które decydują się na dom prefabrykowany – mają swoją wizję i doskonale określone potrzeby. Nie ma tu miejsca na niedokładność i przypadkowość. Dlatego tak ważne jest podejście właścicieli i pracowników Eco-house do każdego projektowanego i wykonywanego domu.

Eco-house - milimetry mają znaczenie
Eco-house - milimetry mają znaczenie

Certyfikat ma znaczenie

Certyfikaty KIWA i RAL, posiadane przez firmę, potwierdzają użycie wysokiej klasy materiałów, a także gwarantują jakość procesów produkcyjnych pozwalających otrzymać doskonały produkt finalny. Co ciekawe, niemieckie banki chętniej kredytują domy, jeśli prefabrykująca firma ma takie właśnie certyfikaty. Dlaczego? Ponieważ w przypadku problemów ze spłatą kredytu, bank ma gwarancję, że dom jest wart pieniędzy, które klient pożyczył.

Niezmiernie cieszy fakt, że rozwój firmy to pójście w jakość i precyzję. Plany kierownictwa także napawają optymizmem. Będzie jeszcze lepiej i jeszcze nowocześniej. Takie podejście sprawia, że to właśnie tej firmie coraz więcej osób powierza wybudowanie swojego wymarzonego domu.

Eco-house Ostrowski Sp. k.
ul. Kościelna 5, 66-003 Droszków koło Zielonej Góry
tel.: +48 501 330 330
www.eco-house.eu
biuro@eco-house.eu

4.8/5 - (11 votes)

Data publikacji: 28 stycznia, 2020

Autor:

4.8/5 - (11 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kos
    wtorek, 28 stycznia, 2020

    Koncepcja budowy domów prefabrykowanych mi osobiście się podoba i mam nadzieję,że będzie powstawało coraz więcej takich ekologicznych przyjaznych środowisku domów.W mojej okolicy jeszcze nie buduje się jeszcze takich prefabrykowanych domów i mam nadzieję ,że wkrótce będzie ich się budowało coraz więcej z pożytkiem dla środowiska jak i dla ludzi.

  2. Grzegorz
    wtorek, 28 stycznia, 2020

    W mojej okolicy jest już kilka takich domów prefabrykowanych i podobają mi się takie domy. Powstały szybko, w ciągu jednego “sezonu”. Wizualnie wyglądają nowocześnie, natomiast trwałość i energooszczędność jest na wysokim poziomie.

Podobne artykuły