Maszyny dekarskie

Falcownica Flitzer firmy Schlebach

Znakomitej jakości maszyna wyspecjalizowana w dziedzinie zamykania blach prostych do postaci rąbka stojącego podwójnego.

Dzięki prostocie wykonania, specjalizacji w jednej dziedzinie i zastosowaniu lekkich materiałów waga maszyny został znacznie zredukowana co wpływa pozytywnie na wygodę przenoszenia po dachu. Wymiary również są niewielkie – 370x250x280mm. W urządzeniu wykorzystano silnik 0,3KW, co znakomicie wystarcza do pracy z prędkością 11m/min. Falcownica Flitzer może być dozbrojona w urządzenie nagrzewające blachę przed zamknięciem jej do postaci rąbka stojącego – montuje się je tuż przed maszyną. Nadmuch gorącego powietrza sprawia, że blachy z tytancynku nie łamią się podczas obróbki w niższych temperaturach. Osłony boczne chronią przed podmuchami wiatru i jednocześnie zapewniają odpowiednie rozgrzanie obu profili.

5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 18 grudnia, 2012

Autor:

5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Wanda
    sobota, 3 kwietnia, 2021

    Narzędzia, które potrzebne są na dachu nie mogą być ciężkie. Ta maszyna jest lekka, dzięki czemu bez problemów ją przeniesiemy tam, gdzie potrzeba i wykonamy niezbędne prace w szybki i bezpieczny sposób.

Podobne artykuły