Obróbki dekarskie

Podsufitki Gamrat- doskonałe wykończenie

Produkowane przez GAMRAT SA podsufitki są doskonałym rozwiązaniem na trwałe i estetyczne wykończenie okapu, czyli fragmentów konstrukcji dachowej wystających poza obrys domu. Dobrane kolorystycznie do systemów rynnowych, pokryć dachowych, okien i drzwi czy też koloru elewacji budynku tworzą spójną całość.

Firma GAMRAT SA ma w swojej ofercie dwa rodzaje podsufitek – listwową typu siding oraz komorową. W asortymencie podsufitek listwowych znajdują się cieszące się niezwykłą popularnością podsufitki drewnopodobne, produkowane w trzech wybarwieniach: złoty dąb, ciemny dąb, mahoń. Tradycyjne podsufitki listwowe produkowane są w kolorach: białym, kości słoniowej, szarym, szaroniebieskim, ceglastoczerwonym, brązowym, ciemnobrązowym i grafitowym.

Producent nie zaleca stosowania podsufitek komorowych w kolorze grafitowym i ciemnobrązowym w miejscach narażonych na bezpośrednie działania promieni słonecznych.

Więcej na: www.gamrat.pl

4.8/5 - (10 votes)

Data publikacji: 10 listopada, 2011

Autor:

4.8/5 - (10 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Kinga
    poniedziałek, 18 lutego, 2019

    Takie podsufitki gwarantują bardzo ładny wygląd i są oczywiście trwałe. Ich kolorystyka jest dopasowana do większości kolorów dachów, więc będzie się ładnie komponować.

Podobne artykuły